YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti, erken seçim teklifi getirmeyecek
Koalisyon görüşmelerinden sonuç alamayan AK Parti yol haritasını belirledi. Kulislerden sızan bilgilere göre, Ak Parti , Meclis’e erken seçim teklif getirmeyecek, olağanüstü toplantıya da çağırmayacak.
AK Parti, erken seçim teklifi getirmeyecek
18 Ağustos 2015 / 05:00 Güncelleme: 18 Ağustos 2015 / 07:32

MHP ile görüşmesinin ardından Ak Parti yönetimi tavrını belirledi. Meclis'e erken seçim teklif getirmeyecek olan AK Parti, TBMM'yi olağanüstü toplantıya da çağırmayacak.

Kulislerden sızan bilgilere göre, Ak Parti , Meclis’e erken seçim teklif getirmeyecek, olağanüstü toplantıya da çağırmayacak. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu da, şimdi hem partinin yetkili organları hem de Cumhurbaşkanı ile istişare ederek atılacak adımları belirleyeceklerini söyledi.

niye konuşulması gerekeni konuşamazsınız.
 // hursit dilaver
guzel bir konsessus var. bizim kazdağlı programında bile herşeyi guzelce yorumluyor ama sadece görunurde..ya onlar saf, ya da biz ölumluler koyun gibi.. yahu siz neden bahsedersiniz.. ingilizler,aman dışışlerini alın diyor, almanlar, aman maarifi alın diyor, amerikalılar seçim ertesi MHPli genel bşk yard. ile göruşuyor. ve o gunden beri bizim bu parti seçime de,hukumete de herşeye karşı..neler oluyor.siz medyacılar,bu işin sonunun tayyip beyi devirme olduğunu görmuyormusunuz.ABD, MHP ne ayak.....
18 Ağustos 2015 Salı 13:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler