YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti döneminde de o toplantılar yapılmış
AK Parti döneminde de o toplantılar yapılmış
25 Eylül 2013 15:00
28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın 18. duruşması sanık savunmalarının alınması ile devam ediyor.

Emekli Orgeneral Çetin Doğan, savunmasında AK Parti döneminde de irtica konulu toplantılar yapıldığını dile getirdi.

Doğan, “En son toplantı 2009’da yapıldı. 2009’a kadar yapılan toplantılarda azalma oluyor. 2009’da 2 tane toplantı oluyor ve daha sonra toplantı yapılmıyor. Toplantılar sonrası Başbakan tarafından irtica ile mücadele için 2 adet bildiri yayımlanıyor.

2006’da değişen mevzuata paralel olarak irtica ile mücadeleye devam edileceğini ve mevzuata irtica için silahlı terör örgütü olması şartı getiriyor” dedi.

Artık bittiniz
 // Ali Fuat Atay
Şerefsizler İrtica yaygarası ile hükümetleri çalışmaz hale getirip darbe planları yaptınız ama Allah ayağınıza dolaştırdı önceleri öyle şeyler kesinlikle yok diyordunuz şimdi neden kabul ediyorsunuz sizi savunan zavallı paçavra gazetecilerine çok acıyorum doğrusu şimdi ne yazacaklar adeta merak içerisinde bekliyorum. Ama bu şerefsizlerin ve gazetecilerin bir yalanları daha vardır elbette bakalım göreceğiz Mevlam neyler neylerse güzel eyler ......
26 Eylül 2013 Perşembe 00:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler