YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ajanlar Türkiye'de iç savaş çıkarmak için para dağıtıyor
KGB eski ajanı Mihail Şikodrin, "Türkiye'de iç savaş çıkarmak isteyenler para dağıtıyor. Mersin, İskenderun ve Adana öncelikli hedef olarak seçildi" dedi.
Ajanlar Türkiye'de iç savaş çıkarmak için para dağıtıyor
10 Eylül 2015 / 15:54 Güncelleme: 10 Eylül 2015 / 15:55

KGB'de görev yaparken birçok kez Türkiye'ye gelen Mihail Şikodrin, önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle son dönemde artan terör saldırıları ve Avrupa'nın güdümündeki HDP'nin iç savaşa zemin hazırladığını belirten Şikodrin, bu konuda uluslararası birçok ajanın devrede olduğuna dikkat çekti.

DALGA DALGA YAYILABİLİR

Şikodrin, "Yıllar önce emekli oldum. Ancak tüm istihbaratçılarda olduğu gibi biz de haberleşme ve dünya ile ilgili gelişmeler, görüşmeler ve bilgiler ile ilgileniriz. Sizin aracılığınız ile bazı uyarılarda bulunmak istiyorum. Hızla büyüyen ve gelişen bir ülkeniz var. Bu tartışmasız bir gerçek. Giderek Avrupa, Balkanlar ve özellikle de Ortadoğu'da, hatta Afrika'da güçleniyorsunuz. İşte bunu başta İsrail olmak üzere, Avrupa ülkeleri istemiyor" dedi.

BÜYÜK MİKTARLARDA PARALAR DAĞITIYORLAR

Birçok ülkenin ajanlarının Türkiye'de olduğunu ve büyük miktarda paralar dağıtarak halkı ayaklandırmak istediğini belirten Mihail Şikodrin, şöyle konuştu: "Amaç siyasi ve ekonomik istikrarsızlık çıkarmak. Seçimden hemen sonra geliştirilen yeni bir plan ile Türkiye'de Türk-Kürt kavgası başlatarak iç savaş çıkarmak öncelikli hedef. İç savaş için seçtikleri yerler başta Mersin olmak üzere, İskenderun ve Adana. Dalga dalga İzmir ve İstanbul'a yayılmasını planladıkları iç savaşı için her türlü planlar hayata geçirildi. Doğru adımlar atarsanız, bunu önleyebilirsiniz."

 

TAKVİM

 // Salim karasu
Benim ülkemde para dagıtan şerefsiz ve bir o kadarda alçak adiler onlarla beraber olan bu ülkeye ihanet eden ve onların dagıttıgı paralarla bu ülkeye ihanet eden şerefsizler ,adiler ,alçaklar vatan hainleri neler söylesem ve neler yakışrırabilsem bu aşagılık köpeklere. Hemen benim ülkemi benim vatanımı benim topragımı hemen terkedin....
10 Eylül 2015 16:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler