YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ailesi gözyaşlarına boğuldu
Ailesi gözyaşlarına boğuldu
00 0000 00:00
Kıdemli Kurmay Albay Berk Erden, son yolculuğuna uğurlandı

İzmir'de askeri lojmanda ölü bulunan Deniz Kıdemli Kurmay Albay Berk Erden'in cenazesi askeri törenin Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi. Cenazede taziyeleri kabul eden Erden'in  ailesi, gözyaşlarına boğuldu.
 

Görevli olduğu Güney Deniz Saha Komutanlığı lojmanında ölü bulunan Deniz Kıdemli Albay Berk Erden'in cenazesi için Levent Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından defnedildi. Erden'in cenazesi için askeri tören düzenlendi.
 

Tören öncesi Berk Erden'in eşi Özgül Erden ve babası Nedim Erden taziyeleri kabul etti. Erden ailesi, Türk bayrağına sarılı tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Törene; Berk Erden'in eşi Özgül ve çocukları Canberk, babası Nedim Erden ve yakınları ile Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Donanma Komutanı Oramiral Murat Birgel, Güney Deniz Saha Komuanı Koramiral Kadir Sağdıç ve çok sayıda askeri yetkili katıldı.
 

İkindi namazına müteakip kılınan namazın ardından Erden'in cenazesi top aracına konuldu. Cenazenin top arabasında götürlümesi sırasında aile  gözyaşılarına boğuldu.
 

Top arabasından alınarak cenaze arabasına konulan Erden son kez selamlandıktan sonra toprağa verilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı'na götürüldü. CHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler