YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ailece umre yaptılar
Doğan, Mekke'deki Cennet-ül Mualla'ya defnedilen dedesinin kabrini de ziyaret etti
Ailece umre yaptılar
21 Şubat 2010 / 08:29 Güncelleme: 21 Şubat 2010 / 08:34

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, ailesiyle birlikte umre yaptı. Aydın Doğan, önceki gün jetiyle eşi Sema Işıl Doğan, kızı Hanzade Doğan Boyner ve damadı Osman Boyner'le Medine'ye geldi.

Medine'de bir gece kalan Doğan ailesine Nüans Turizm yetkilileri rehberlik etti. Doğan ailesi Medine'de Uhud Dağı, şehitlik, Kıbleteyn Mescidi'ni ziyaret etti. Cuma namazını Mescid-i Nebevi'de kılan Doğanlar, ihrama girip Mekke'ye hareket etti. Önceki gün akşam saatlerinde umre yapan Doğan ve beraberindekiler dün sabah Sevr Dağı, Arafat, Mina, Müzdelife ve Nur Dağı'nı gezdi. Aydın Doğan'ın yıllar önce hacca gelen ve burada vefat ederek Mekke'deki Cennet-ül Mualla'ya defnedilen dedesinin kabrini de ziyaret ettiği belirtiliyor. Doğan ailesinin, aynı akşam Cidde'de İslam Konferansı Teşkilatı Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nun verdiği özel yemeğe de katıldığı öğrenildi.
Zaman

Bu adam kim ya
 // tombalak
Allah sevabını bol versin (sizin bu küfür haricinde ki şu yazılamaz bu yazılamaz larınıza ancak bu yorum gider heralde bunu yayınlarsınız.Allah seni başımızdan eksik etmesin aydın amca sen den keşke bin tane olsa (bu nasıl)...
21 Şubat 2010 09:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler