YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Türk'ten hendek çıkışı!
Ahmet Türk'ten hendek çıkışı!
27 Kasım 2015 20:00
Kürt siyasetinin önde gelen isimlerinden Mardin Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, Mardin'in Nusaybin ilçesinde yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yavuz Oğan'ın sorularını yanıtlayan Ahmet Türk, hendek siyasetinin yanlış olduğunu söyledi.

SORUNLAR DEMOKRATİK YÖNTEMLE ÇÖZÜLÜR

Ahmet Türk konuyla ilgili şunları söyledi;

“Şuna yürekten inanıyoruz. Bu sorunlar diyologla demokratik yöntemle çözülür. Bin yıllık geçmişi var bu halkın, kopma gibi bir şey yok. Ama her insanın kendi kimliğiyle özgürce ifade edebilmesiyle halklarımızı kucaklarız. İki yöntem de yanlış.

HENDEK KAZMAK PARA ETMEZ

Hendek kazmanın da sindirmenin de para etmeyeceğini elbet herkes anlayacak. Tek yöntem karşılıklı güven veren yöntemlere uygun adım atılmasıdır.”

Milletin basiret gözü bir açılsa...
 // Abdullah
Tamamda sanki bunu yapan başkası ...Sen "Tuzlukmusun ki" sesiniz sonradan çıkıyor..Gerçi hepiniz projesinizde.Ahhh Ahhh basiret olsa......
27 Kasım 2015 22:10
 // emrah şahbaz oğulları
siz hendek gömemişsiniz allahın izniyle size öyle bi hendek kazılacaki ömrünüzde ne o hendekden çıkacaksınız nede unutacaksınız ozaman bakın sizi haşa sümme haşa taptığınız hocanız sizi hendekten çıkaracakmı yok sebebi ofa sizle beraber o hendekte helak olacak rabbimin izniyle inşallah ölmeden o günleri gösterir mevlam bakalım neyler neylerse güzel eyler...
27 Kasım 2015 22:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler