YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Keleş'ten Hüseyin Gülerce'ye açık çağrı
Ahmet Keleş, Hüseyin Gülerce'ye açık çağrı yaptı: O kapıyı şimdi suratlarına çarp, yoksa onlar senin yüzüne o kapıyı çarpacak.
Ahmet Keleş'ten Hüseyin Gülerce'ye açık çağrı
09 Nisan 2014 / 09:05 Güncelleme: 09 Nisan 2014 / 09:11

Paralel Yapı'nın içinde yıllarca görev alan Prof. Dr. Ahmet Keleş, A Haber'de Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce'ye önemli bir çağrıda bulundu. 

Star'ın haberine göre Keleş, ara ara paralel örgüte muhalif çıkışlar sergileyen Gülerce'ye "ne yapacaksan şimdi yap, istifa et, bildiklerini anlat" dedi. 

Ahmet Keleş konuyla ilgili şöyle konuştu:

Sayın Hüseyin Gülerce'ye bir mesajım var, bir çağrım var. 

Siz beni çok iyi tanırsınız, ben de sizi çok iyi tanırım

Sayın Gülerce; 

Sizi çok iyi tanıyorum, siz de beni tanırsınız. Ve ben size şöyle sesleniyorum. Diyorum ki, siz şunu çok iyi biliyorsunuz. Yıllardır da bu işin içindesiniz. Vicdanınızda benim bu söylediklerimi tasdik ettiğinizden eminim. Vicdanınızın beni doğruladığından hiç şüphem yok. 

Sizi o piramidin içine hiç almadılar

Sizin gibi, başka cemaatlerden ve başka geleneklerden gelenleri bu topluluk, bu piramit asla sizi içeriye almaz. Siz de biliyorsunuz ki, siz bugüne kadar hiçbir zaman o piramidin içine giremediniz.

O koltukta bu acılarla oturuyorsunuz

Siz avluda dolandınız. Sizi içeriye almadılar. Size güvenmediler. Sizden sadece yararlandılar. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu acılarla yaşadığınızı biliyorum. O koltukta bu acılarla oturduğunuzu biliyorum. Bunların artık sizin bardağınızı doldurduğunu da biliyorum. 

Zaman zaman bu bardağın taştığını ve bu bardağın taşmasına bağlı demeçler verdiğinizi de biliyorum. Ama bir kusurunuz var. Arkasında durmuyorsunuz. Çıkışlarınızın arkasında durup onun bedelini ödemiyorsunuz. 

O masaya bir yumruk vurun

Sizden rica ediyorum sevgili Hüseyin Gülerce. Lütfen, altınızda bir ateş gibi sizi yakan o koltuktan Allah için kalkın. O masaya bir yumruk vurun. O çok önemli dört madde dört olmasın. Kırk maddeye çıkarın.

Bildiklerinizi, bu tabandaki saf, samimi insanlarla paylaşın. Gün bugündür, insanları uyandırın Allah aşkına. 

Onlar sizi kapıya koymadan önce siz onların suratına çarpın

Ve o kapıyı, sizin yüzünüze kapatıp, sizi kapıya koymadan evvel siz o kapıyı onların suratına çarpın. Ve bir basın toplantısıyla bildiklerinizi bu milletle paylaşın. 

Zira bu cesareti, bu yürekliliği göstermez, bunu yapmazsan, yarın seni o kapının önüne öyle bir koyarlar ki ondan sonra gidecek ne kapı bulabilirsin, ne de söylediğini ve söyleyeceklerini dinleyecek bir adam bulabilirsin. 

hipnoz
 // depakın
yeni dünya bak işte doğruyu o yazının en başında söylüyorsun yeni bir dünya evet yeni bir dünyü ve bu dünya da sen ve senin gibi hipnoz olmuş ve yeni bir din yaratmaya çalışan insanların bu yeni dünyada yeri bellidir bu dünyada ve ahirette de ne yazık ki hipnoz olduğundan ne gerçekleri görebiliyorsun nede doğruları yazık sana çok yazık unutma sen ve senin gibiler okudukları kitaplarla konuşuyor biz ve bizim gibiler ise beyinleriyle artık buradan anlamak istediğini anla ve ona göre geç olmadançık...
09 Nisan 2014 Çarşamba 14:58
hepsi yalan
 // erkan
Artik ben o kanala saman yolu
degil yalanyolu diyorum.Bazen haberleri bu malum kanaldan izleyeyim bakalim diyorum: olaylari nasil gosterdiklerini gormek istiyorum,inanin yalanlardan, iftiralardan sonuna kadar izleyemiyorum.Bunlarin bu aymazligi nerden geliyor cok merak ediyorum???
klerini gormek...
09 Nisan 2014 14:12
yeni bir dünya
 // fetih
küstah adam, zamanında senin ne olduğunu anlamışlar ki dışlanmışsın
bu hareket erdemli insanların, Allan c.c rızasına talip olanların yoludur.Dünyevi çıkarlarının peşinde koşanların yolu değildir ve de olmayacaktır...Sanmayın ki bu zulümler bir camiayı yok edecek! Allah c.c
için söylüyorum bu sıkıntı ve zulümler YENİ BİR DÜNYANIN KURULMASININ doğum sancılarıdır...O günler Allah' ın c.c izniyle çok yakındır.ALTIN BİR NESİL var Allah'ın izniyle ukbaya bakan......
09 Nisan 2014 Çarşamba 13:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler