YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Hakan'dan Savcı Sayan'a Kılıçdaroğlu kulisi!
24 TV'ye konuşan Savcı Sayan, Doğan Grubu'nun CHP'yi nasıl dizayn ettiğini anlatırken, Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin başına geçtiği dönemde Ahmet Hakan'ın kendisine Kılıçdaroğlu kulisi yaptığını anlattı.
Ahmet Hakan'dan Savcı Sayan'a Kılıçdaroğlu kulisi!
16 Haziran 2015 / 02:44 Güncelleme: 16 Haziran 2015 / 10:04

24 TV'de Ersoy Dede'ye açıklamalarda bulunan Savcı Sayan Deniz Baykal'ın kasetle istifaya zorlandığı, yerine ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun getirildiği günlerde yaşadığı ilginç bir olayı anlattı.

Sayan, CNN Türk'ün Ankara binasında Ahmet Hakan'ın kendisine "sen benim dostumsun. Baykal'ı boşver, Kılıçdaroğlu'na yanaş, Kılıçdaroğlu'nun rüzgarı esiyor, yelkenlerini şişir, siyasi geleceğini düşün" dediğini aktardı.

Savcı Sayan konuyla ilgili şöyle konuştu:

Ahmet Hakan bana, "Baykal'ı boşver Kılıçdaroğlu'na yaklaş yelkenleri şişir" dedi

Aydın Doğan kendisine bir Nişantaşı kedisi tutmuş, o kedi üzerinden, o garson üzerinden bize hakaret etmeye kalkışıyor. O garson bana, Kılıçdaroğlu dönemi başladığında biz ayrı düşünce gelip bana yalvaran adamdır. "Ya sen benim dostumsun, Kılıçdaroğlu rüzgarı esiyor. Baykal'ı boşver, gel Kılıçdaroğlu'na yanaş, Kılıçdaroğlu'yla birlikte ol, yelkenlerini şişir" diyen o Nişantaşı kedisi şimdi Aydın Doğan üzerinden bize saldırıyor.

Bakınız ben inançlı bir adamım. Bütün inandığım değerler üzerine yemin ediyorum. CNN Türk'ün Ankara binasının altında Tarafsız Bölge'ye konuk olacaktık. Orada Ahmet Hakan siyah takım, mavi gömleğiyle karşımda oturup sigarasını tüttürürken, "ya sen benim dostumsun, sen benim kardeşimsin, seni severim. Sen Kılıçdaroğlu'nun yanına takıl, boşver Baykal'ı. Kılıçdaroğlu'nun rüzgarı esiyor. Yelkenlerini şişir, siyasi geleceğini düşün. Sen niye böyle bir şey yapıyorsun, niye Baykal'ı bu kadar savunuyorsun" dedi.

Aydın Doğan Kürtlerin silahıyla Kürtleri vurdu

Bakınız Aydın Doğan bu seçimde ne yaptı? Kürtlerin silahıyla Kürtleri vurdu. Nişantaşı'ndaki insanları harekete geçirdi. Kazanılmış Kürt hakları üzerinden siyaset yaptı. Kürtleri temsil ediyorum diyen HDP barajı aştı. Hükümet kurulamıyor.

Büyük oyunun ayak seslerini duymaya başlıyoruz

Bununla paralel bir şekilde ABD Suriye'deki değişik yerlere bomba yağdırıyor. Oradaki bölgeler boşaltılıyor. Bunu çok dikkatle okumamız lazım. Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunun ayak seslerini hissetmeye başlıyoruz.

Aydın Doğan arada ezileceğini görmüyor

Bu yüzden, Aydın Doğan'ın günahı çok büyük. Aydın Doğan şimdi bütün Ortadoğu'yu dizayn etmek isteyen güçlerin acentesi olarak çalışıyor. Türkiye'deki hükümeti dizayn etmek için çalışıyor. AK Parti'yle, AK Parti'nin kurucu genel başkanı Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasına nifak sokmaya çalışıyor. Ama arada ezileceğini görmüyor. Ya da bir intihar saldırısında bulunuyor.

Rahmetli
 // umut
Erdal İnönünün ve Kılıçtaroğlunun genelbaşkan oluşuna müdahil olanlar partinin içine daha kolay nüfuz etmekten başka ne amaçları olabilir.Belliki Baykal parti içine başka ülke ve odakların nüfuz edip partiyi kullanmasına fırsat vermiyordu.Bilindiği gibi bugünkü hdp'lilerin meclise ilk girişleri rahmetli İnönü döneminde olmuştu.hatırlayın son AP daki ermeni karar tasarısını ayakta alkışlayan chp ve hdp vekillerini...
16 Haziran 2015 Salı 14:16
Garson Ahmet
 // uykucu
Hizmette kusur etmez....
16 Haziran 2015 Salı 09:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler