YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Hakan'dan Mahsun Kırmızıgül'e tam destek
Ahmet Hakan'dan Mahsun Kırmızıgül'e tam destek
31 Ocak 2016 12:12
Devlete katil diyen ve Başbakan'a zorba diyerek hakarette bulunan Mahsun Kırmızıgül​'e Hürriyet yazarı Ahmet Hakan​ destek oldu. ​

Doğu'da devam eden terör operasyonlarında çocukların mağdur olduğunu söyleyen ve Başbakan'a "Nasıl merhametsiz oldunuz" diye seslenen ve PKK'nın yaptığı kanlı eylemlere değinmeyen Mahsun Kırmızıgül'e Hürriyet yazarı Ahmet Hakan destek oldu.

Bugünkü yazısında Kırmızıgül'e "aldırma" diye seslenen Hürriyet yazarı "Unutma ki barış, 'Bana terörist destekçisi derler" diye pısmadan barışı talep edenlerin omuzlarında yükselecektir, aldırma Mahsun' dedi.

1-20160131121227.jpg

Doğu'daki terör operasyonlarıyla ilgili yorum yapan Mahsun Kırmızıgül, devleti suçlayan açıklamalar yapmıştı. Başbakan Davutoğlu'na "Bu kadar zalim, merhametsiz oldunuz ey başbakan?" diye seslenen Kırmızıgül, PKK'nın okullara, camilere yaptığı bombalamaları ve sivil halkı hedef alan saldırılar görmezden gelmişti.

Paylaşımlara tepki gösteren kullanıcılar, Kırmızıgül'ün PKK'ya tek laf etmemesine, şehit olan güvenlik görevlilerinden bahsetmemesinin, taraflı yorumlar olduğunu dile getirmişti. Bazı kullanıcılar da, "Ben de Kürdüm ama doğruyu görüyorum" yorumunda bulundu.

Sahibin sesi
 // Hasip Arslan
Ahmet Hakan'ı biraz anlıyorum. Çünkü her halukarda çanagini yaladigi adama hizmet edecek.
Ya KIRMIZIGUL Oda ekmeğini yediği millete ihanet edenlerden....
31 Ocak 2016 20:07
zavallı
 // Leon
Ne olur bu hastalıklı, terörist destekçisi, acınası adamı haber yapmayın....
31 Ocak 2016 13:50
....
 // ...
teröristlerin ele başlarından bunlar yoksa neden savunsunlarki...
31 Ocak 2016 13:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler