YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Hakan destekliyor, Çetinkaya BÖLÜYOR!
Çetinkaya, mitinge katılmayanlara kitap imzalıyor
Ahmet Hakan destekliyor,  Çetinkaya BÖLÜYOR!
16 Mayıs 2009 / 15:51 Güncelleme: 16 Mayıs 2009 / 00:00

Doğan grubu yazarı Ahmet Hakan’ın desteklediği Cumhuriyet Mitingi, (iddia edilen) Ergenekon Silahlı Terör Örgütü Ergenekon davası sebebiyle Cumhuriyet gazetesini böldü.


Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin internet sitesine yansıyan kafa karışıklığı dalga dalga yayılıyor!


Pazar günü Tandoğan’da yapılacak miting, Cumhuriyet gazetesini böldü. Cumhuriyet Okur Klüpleri, miting için gazetelerine ilanlar verirken, gazetenin birinci sayfasından tek satır haber çıkmaması dikkat çekiyor.


Dağınıklık Cumhuriyet yazarlarına da yansıyor


Gazete yazarlarından Emre Kongar ve Ataol Behramoğlu, bugünkü (cumartesi) köşelerinde okurlarını mitinge davet ederken, gazetenin kıdemli yazarı Hikmet Çetinkaya ise köşesinden yarın (pazar günü) miting zamanı İstanbul'da okuyucularına kitap imzalayacağını duyurdu... Cumhuriyet okurları için mesaj açıktı: Ankara'ya mitinge gitmeyin, size kitap imzalayayım!


Uludağ Üniversitesi’nde ise öğrencilerin mitinge, “17 Mayıs’ta Ankara’nın çağrısına uymazsan, bir sabah kapını çalanların çağrısıyla Silivri'ye gittiğinde vakit çok geç olacak. Şimdi değilse ne zaman...? Bizi bekliyor Tandoğan!!!” ilanlarıyla çağrıldığı ortaya çıkmıştı. KANALA.COM


Başkent'te ALARM: Hepsi aynı güne denk geldi                DETAY

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler