YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Hakan da 'terör' soruşturmasına dahil edildi
Ahmet Hakan da 'terör' soruşturmasına dahil edildi
20 Ekim 2015 16:09
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi hakkında "terör propagandası yapmak" suçundan başlatılan soruşturmaya, programın moderatörü Ahmet Hakan Coşkun ile sorumlu yayın müdürünü de dahil etti.

Başsavcılık, "basın ve yayın yoluyla terör örgütü propagandası yapmak" suçunu düzenleyen 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu'nun 7. maddesi uyarınca, CNN Türk'de yayınlanan "Tarafsız Bölge" programının moderatörü Ahmet Hakan Coşkun ve programın sorumlu yayın müdürünü de soruşturma kapsamına aldı.

Bu arada, "terör örgütü propagandası yapmak'' suçundan tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edilen Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi'nin savcılıktaki ifadesinde, "soruşturmaya konu sözlerinin arkasında olduğunu ve ifadelerinin doğruluğuna inandığını" söylediği öğrenildi.

Tahir Elçi serbest bırakıldı

Bakırköy 1. Sulh Ceza Hakimliği, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin adli kontrol tedbirleri uygulanarak serbest bırakılmasına karar verdi.

 

ras.jpg

AYAKLARI Bİ YERDE MUTLAKA DOLAŞACAK
 // KARA
BU KADAR ALENİ VATAN HAİNLİGİ YAPIP SONRADA ZEYTİN YAGI GİBİ ÜSTE ÇIK,BENMİ SAFIM BUNLARMI ÇOK ZEKİİ ARKADAŞ NE İÇİYORLAR BUNLARDA BU KAFAYI YAPIYORLAR ANLAMADIM GİTTİ!!!!...
20 Ekim 2015 Salı 17:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler