YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Ahmet Altan'ın elleri kanlı"
A Haber’de Duygu Leloğlu’nun sunduğu Gece Ajansı Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Cem Küçük’ü konuk etti.
"Ahmet Altan'ın elleri kanlı"
06 Mayıs 2014 / 23:20 Güncelleme: 06 Mayıs 2014 / 23:21

Taraf Gazetesi Eski Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan'ın "medya artık devletin bir parçası olmuş, gazeteciğin %99'luğu alçaklık ve korkaklıktır" sözlerini yorumlayan Küçük; "Ahmet Altan'ın elleri kanlı" dedi. "Bu kadar kişinin suçsuz yere yatmasında Ahmet Altan'ın suçu yok mu?" diyen Cem Küçük "artık itibarları yok, yok hükmündeler, biz konuşarak mezardan diriltiyoruz onları" ifadelerini kullandı.

Ahmet Altan'ın elleri kanlı

Bugün Türkiye'de Balyoz dahil bir çok davada mağdur varsa, bu davalarda bir çok problem varsa, Ahmet Altan sen bunun suç ortağısın. Sen Julian Assange gibi elini kana buladın. Elin kanlı senin, temizleyemedin o eli daha. Bu kadar insan içerideyse, haksızsa senin attığın o manşetlerin payı yok mu? Balyoz davasında, hadi darbe seminerini anlıyoruz da, çoğu masum insanın suçsuz yere içeri atılmasına ne diyeceksin. Hanefi Avcı'ya ne diyeceksin. Kadın ticareti yapmakla itham edilen Cüppeli Ahmet'e yada şike davası suçlamasıyla örgüt kurduğu iddia edilen Aziz Yıldırım'a ne diyeceksin? Türkiye'de her şeyi bozdular, düzeni bozdular, futbolu bozdular, sosyal hayatı bozdular, kurumları bozdular.17 Aralık'a kadar bu yapıyla iyi geçinmeyenlere hayat hakkı tanımıyorlardı. Bugün bunların çok şükür hepsi ortaya çıkıyor.

Bu ülkede bu paralel çetenin polis şefleri gazetecilere kitap yazdırdılar. O gazetecilere sahte mermi göndererek güya onların tehdit altında olduğunu söylediler. Davalarla korkutuldukları, boyunlarına yular vurulduğu için ağızlarını açamıyorlar. Ondan sonra da demokrasi özgürlük. Bütün olup biten gerçeği biliyor, çeteyi biliyor, paralel yapıyı biliyor, kendisinin nasıl korkutulduğunu biliyor, tutuklanacağını biliyor bir dönem, şimdi kalkıp her şeyi hükümetin üzerine atıyor. Hükümeti eleştir de bu çeteye de laf de.

Hadi Tel Aviv'e bir, iki, bir, iki, kalkıyoooor
 // Mühr-ü Süleyman
Millet uyanın, şu anda yapılacak en karlı iş, Tel Aviv'e taxi / dolmuş
Bu olay AKP ve RTE'ye büyük ve haklı bir prestij kazandıracağından dolayı, israil finoluğunu yapan yerli beslemeler israil'e akın ederek "yahu delimisiniz, biz RTE'nin prestijini kırmak için sizin emirlerinize PARALEL çırpınırken, siz onu göğe kaldıracaksınız, n'olur yapmayın diye salvar sümük ağlayarak yalvarmaya akın edecekler
Eee, ambulans peşine takılan uyanık(!) taksi şöförü ezik kemal ve chp de geri kalamaz...
07 Mayıs 2014 Çarşamba 01:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler