YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Altan'dan canlı yayında darbe tehdidi
Koza İpek Grubu'na yönelik operasyonlarla ilgili FETÖ kanalına konuşan Ahmet Altan, program boyunca Erdoğan'ın adını ağzından düşürmedi, darbe tehditleri savurdu.
Ahmet Altan'dan canlı yayında darbe tehdidi
02 Eylül 2015 / 02:57 Güncelleme: 02 Eylül 2015 / 09:24

Koza İpek Grubu'na, FETÖ'yü finanse ettiği gerekçesiyle yapılan operasyonu Bugün TV'de değerlendiren Ahmet Altan, hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve AK Parti'yi, hem de halkı 1 Kasım seçimleri üzerinden tehdit etti.

"AK Parti 1 Kasım'da kazanırsa darbe olur"

Altan, AK Parti'nin 1 Kasım seçimlerini kazanması durumunda devamının savaş, iç savaş ve darbe olacağını söyledi.

Son operasyonla birlikte iyice kendini kaybettiği gözlenen Ahmet Altan'ın, her iki cümlesinden birinde "Erdoğan" demesi, sürekli olarak Erdoğan nefreti üzerinden tezviratlara sarılması dikkat çekti.

Öte yandan, program boyunca "Türkiye Erdoğan'ı başkan yapmayacak" cümlesini tekrarlayan Altan, “kimse ses çıkarmazsa AK Parti’nin balyozu hepimizin kafasına inecek” diyerek toplumun bütün kesimlerini kışkırtmaya yönelik bir çaba içerisine girdi.

 

STAR

 // Şule Bayraktar
Darbe söylentilerini çıkaranlar rahatlık batmış insanlardır tüm parti liderlerimiz kendilerini kışkırtanlara prim vermeyip halkımızı birleştirici hoşgörü ve kardeşlik tavsiyelerinde bulunmalılar çok şükür Ülkemizde İslam Dinimizdede olan oy verme sistemi Demokrasi vardır...
03 Eylül 2015 01:56
ANKARA
 // KÜBRA KARAMAN
Nuru kaçmış bi haber,
Anlayamadınız mı daha! Kaç kez darbe girişiminı yapmaya çalıştınız ama bir türlü beceremediniz. Çünkü Erdoğan'ların koruyucusu Allah.. Gücünüz Erdoğana yetebilir ama Erdoğanlara asla.....
02 Eylül 2015 Çarşamba 14:00
 // şadi vatansever
Bu adamın kesin kanında bir bozukluk var....
02 Eylül 2015 13:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler