YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
#AhlaksızKılıçdaroğlu dünya gündeminde
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bakan Ramazanoğlu'na yönelik kullandığı seviyesiz ifadeler sosyal medya üzerinden de on binlerce kullanıcının tepkisine neden oldu. #AhlaksızKılıçdaroğlu etiketi kısa sürede dünya gündemine girdi.
#AhlaksızKılıçdaroğlu dünya gündeminde
05 Nisan 2016 / 21:31 Güncelleme: 05 Nisan 2016 / 21:48

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.

Konuşmasına Avukatlar Günü mesajıyla başlayan Kılıçdaroğlu, "Bu saldırıyı yapanlar sözde CHP'yi terör örgütleriyle irtibatlandırarak yapıyorlar. CHP'yi terör örgütleriyle irtibatlandıranlar alçaklar ve şerefsizlerdir" dedi. Kılıçdaroğlu, Karaman'da yargıya yansıyan tecavüz olayına ilişkin yaptığı açıklamada kullandığı seviyesiz ifadeler tepki çekti. Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'nu hedef alan Kılıçdaroğlu "Aileden Sorumlu Bakan birilerinin önüne yatmış vaziyette, o da konuşmuyor" dedi.

On binlerce tepki yağdı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seviyesiz sözlerine sosyal medyada kullanıcılar da tepkisiz kalmadı. Skandal sözlere #AhlaksızKılıçdaroğlu başlığı altında tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü.

100 bin kez tweetlenen #AhlaksızKılıçdaroğlu Türkiye gündemine kısa sürede girerken, dünya gündeminde de ikinci sıraya yükseldiği görüldü.

 // Fenerli
Ermeni tohumu herif bozuntusundan başka ne beklenirki...
06 Nisan 2016 10:04
embesillerin kralısın.
 // Adem
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
06 Nisan 2016 Çarşamba 05:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler