YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağrı'da 12 terörist öldürüldü!
Ağrı'da 2 gün önce yol kesen teröristlere karşı bir operasyon gerçekleştirildi. Operasyonda 12 PKK'lı ölü ele geçirildi.
Ağrı'da 12 terörist öldürüldü!
11 Ağustos 2015 / 16:00 Güncelleme: 11 Ağustos 2015 / 16:09

Ağrı Valiliği tarafından 'Geçici askeri güvenlik bölge' olarak ilan edilen PKK'nın önemli merkezlerinden biri olarak nitelendirilen Tendürek Dağı'nda düzenlenen operasyonlarda 7 terörist ölü olarak ele geçirildi.

Valilik açıklamasında, "9.8.2015 günü bölücü terör örgütü PKK mensuplarına yönelik Tendürek Dağı kırsalında düzenlenen hava destekli operasyonda 7 teröristin etkisiz hale getirildiği tespit edilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

5 PKK'LI DAHA ÖLDÜRÜLDÜ

Diğer taraftan Ağrı Dağı eteklerindeki Pamuk Geçidi’nde sabah saatlerinde çıkan çatışma devam ederken, 5 PKK'lının etkisiz hale getirildiği bildirildi. Ağrı'daki operasyonda şu ana kadar 12 PKK'lı öldürüldü.

Sabah saatlerinde bir grup PKK'lının Iğdır-Ağrı karayoluna doğru hareket ettiği tespit edilerek operasyon başlatılmıştı. Iğdır'ın Erhacı köyü ile Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Karabulak köyü yakınlarında bölgede çıkan çatışma devam ederken, 5 PKK üyesinin ise etkisiz hale getirildiği bildirildi. Bölgede hava destekli operasyonun devam ettiği öğrenildi.

YOL KESMİŞLERDİ

Tendürek Dağı'nda PKK'lılar tarafından yol kesilmiş, 5 TIR ateşe verilmişti.

dönen alçak olsun
 // Artık dönmek yok
yani faşist kürdler gibi...
11 Ağustos 2015 16:32
 // fatih
sizi verene kurban yiğitlerim......
11 Ağustos 2015 Salı 16:14
 // Rasim DUMAN
Ellerinize saglik cocuklar. Durmak yok, yola devam. Aman gaz kesmeyin. Keske su terorist leslerinin ailelerine teslim edillme uygulamasina da son verilse....
11 Ağustos 2015 14:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler