YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağaoğlu özür diledi
Dün bir gazeteciye kafa atan Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, basından ve kafa attığı gazeteciden özür diledi.
Ağaoğlu özür diledi
10 Ekim 2012 / 16:56 Güncelleme: 10 Ekim 2012 / 17:06

Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Antalya'da devam eden Turkish Airlines World Golf final turnuvasının açılış karşılaşmasında bir gazeteci ile arasında geçen olaya ilişkin, ''Sebep olduğum, hoş olmayan ve üzücü olay nedeniyle muhatabım basın mensubu ve basın camiasından özür dilerim'' dedi.

Ağaoğlu, Türk Hava Yolları'nın ana sponsorluğunda Türkiye Golf Federasyonu tarafından Antalya Golf Kulübü PGA Sultan sahasında düzenlenen turnuvanın ilk gününde, Cihan Haber Ajansı muhabiri Cihat Ünal ile arasında geçen olayla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Ağaoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

''Türk Hava Yolları Dünya Finali birinci gününde oyuncuların ilk vuruşu esnasında basın mensuplarıyla aramızda yaşanan tartışma ve neticesinde sebep olduğum, hoş olmayan ve üzücü olay nedeniyle muhatabım basın mensubu ve basın camiasından özür dilerim.''

Dün Tiger Woods ile Charl Scwartzel arasındaki mücadelede kapsamında ilk delikteki başlangıç vuruşunun yapılmasından hemen önce güvenlik görevlileri ile gazeteciler arasında görüntü alınacak alan konusunda tartışma yaşanmış, bu sırada alana gelen Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Cihan Haber Ajansı muhabiri Cihat Ünal'a, yaşanan tartışmanın ardından kafa atmıştı. aa

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler