YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağabey Mumcu CHP'yi ve Cumhuriyet'i topa tuttu
Suikaste kurban giden Gazeteci Uğur Mumcu'nun, Ağabey'i Ceyhan Mumcu CHP'yi, Cumhuriyet Gazetesi'ni, FETÖ'yü ve Nazlı Ilıcak'ı topa tuttu.
Ağabey Mumcu CHP'yi ve Cumhuriyet'i topa tuttu
09 Şubat 2016 / 11:21 Güncelleme: 10 Şubat 2016 / 15:31

Suikaste kurban giden Gazeteci Uğur Mumcu'nun, Ağabey'i Ceyhan Mumcu A Haber'e yaptığı açıklamada CHP'yi, Cumhuriyet Gazetesi'ni, FETÖ'yü ve Nazlı Ilıcak'ı topa tuttu. Hrant Dink'in cinayetinin perde arkasına dair de önemli açıklamalarda bulundu.

Ceyhan Mumcu'nun olay yaratacak açıklamaları şu şekilde;

"PARALEL YAPI TÜM UNSURLARIYLA..."

Hrant Dink olayı baştan beri bir Cemaat'in tertibidir. Bunun ne insanlıkla ne de islamla bir alakası yoktur. Bu kul hakkını çiğnemektir. Onun için bu işin failleri en ağır cezalarla cezalandırılmalıdır ki bir daha topluma böyle tezgahlar kurulamasın. Dink olayında Paralel Yapı tüm unsurlarıyla sırıtıyor.

"HDP'YE OY VERİRSEK..."

Ben şimdi Cumhuriyet Gazetesi yazarlarına Emre Kongar da dahil olmak üzere "HDP'ye oy verirsek Tayyip Erdoğan'dan kurtuluruz" diyerek hem Cumhuriyet okurlarını yanılttılar hem de milleti yanılttılar. Tayyip Erdoğan'ı güçsüz düşürmek için Cumhuriyet, HDP'ye oy istiyordu. Ne oldu? Tayyip Erdoğan daha da güçlenmedi mi? Neden özeleştirinizi yapmıyorsunuz?

"MUSTAFA BALBAY'I UYARDIM"

Ergenekon Davası'nın daha ilk duruşmasında Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarının Cemaat Savcılarıyla yoğun ve militanca işbirliğine gittiğini gördük. Mustafa Balbay'ı uyardım; "Senin bu avukatların ne yapıyor" diye. Ama geçiştirdi.

"BUNCA ŞEHİT VARKEN..."

PKK'yı destekleyip bunun adına da barış diyorlar, demokrasi diyorlar. Hitler işgal ettiği tüm ülkelere "Size barış getireceğim" diyordu. Şimdi sen PKK'yı barışçı örgüt olarak nasıl anlatırsın bunca şehit varken?

 

Etiketler:
içimizdeki hainler
 // kerem zengin
içimizdeki hainler ermeni Türk Vatandaşının dediklerini okusun....
10 Şubat 2016 Çarşamba 12:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler