YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Adliyelerde listeler dolaşıyor'
'Adliyelerde listeler dolaşıyor'
11 Eylül 2010 09:45
Tarhan, “Sayın Bakan, benimle görüştüğünü ispat ederse, istifa etmeye hazırım” dedi

Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile “randevu polemiği” yaşayan YARSAV Başkanı Emine Ülker Tarhan, “Sayın Bakan, benimle görüştüğünü ispat ederse, istifa etmeye hazırım” dedi.

CNN Türk’te soruları yanıtlayan Tarhan, Başbakan Erdoğan’ın “Astığı astık kestiği kestik” sözlerine de cevap verdi ve “Başbakan’ın sözleri bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Başbakan’a Adliyelerin adalet dağıtılan bir yer olduğu, kömür dağıtılan bir yer olmadığı izah edilmelidir” dedi.

Tarhan ilginç bir iddia da da bulundu: Diyorsunuz ki “biz millet iradesine inanıyoruz” bakıyoruz bugün ilk kez açıklıyorum bugün Adalet Bakanlığı bugün pek çok taşra teşkilatına, mahkemelere, bölge idare mahkemelerine gizli listeler göndermiştir. Daha “evet” çıkmadan, “evet“in çıkıp çıkmayacağı belli olmadan Adalet Bakanlığı’nca Adliyelere listeler gönderilmiştir, Müsteşar Yardımcısı ve Personel Genel Müdürü düzeyindeki kişilerin HSYK üyesi olmak için meslektaşlarımıza bu konuda manüpülasyon yapılmaktadır, “bunlara bunlara oy vereceksiniz evet çıktığı takdirde” diye. Şu anda listeler dolaşmaktadır Adliyelerde. Arkadaşlarımızdan bize telefonla yoğun şikayetler gelmektedir. Bu mu millet iradesine saygı? Bu mudur saygı göstermek?” (Vatan)

tehlikeli...
 // ibrahim çelikoğlu
Bu kadına dikkat ister.Fırsat vermemek gerek....
11 Eylül 2010 18:31
SİZ YAPINCA İYİ !
 // BATUHAN
Ne tür fırıldaklar çevirildiğini medyadan ve ses kasetlerinden öğreniyoruz iddia ettikleriniz şayet doğru ise ispatlarsınız gereği yapılır yoksa şu referandum arafesinde yaptığınız kafa karıştırma hammallığından başka bir şey değil. Hiç kimse sizlerin karalamasına inanmaz yutmadık 13 eylülde haliniz nice olacak galiba sn. Başbakan sizleri mükafaatlandıracak bekleyiniz !...
11 Eylül 2010 10:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler