YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adliyede Cumhurbaşkanı'na hakaret edenler hakkında gereği yapıldı
Can Dündar ve Erdem Gül hakkında açılan casusluk davasında İstanbul Adliyesi'nde Dündar ve Gül'ü desteklemeye giden kalabalık, gün boyu Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaret dolu sloganlar attı.
Adliyede Cumhurbaşkanı'na hakaret edenler hakkında gereği yapıldı
02 Nisan 2016 / 08:43 Güncelleme: 02 Nisan 2016 / 08:45

ERDOĞAN'A HAKARET ETTİLER!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "faşiste direneceğiz, faşizme karşı omuz omuza" ve benzeri sloganlar atan kalabalık hakkında 2911 sayılı toplantı, gösteri ve yürüyüş kanununa aykırı davrandıkları için soruşturma başlatıldı.

BAŞSAVCILIĞIN TALİMATIYLA SORUŞTURMA BAŞLATILDI!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'nun talimatıyla yasadışı eylem hakkında soruşturma başlatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaretvari sloganlar atan şüphelilerin güvenlik kameralarıyla tespit edileceği öğrenildi.

asansörsüz yukarı çıksınlar da ben göreyim nefesleri,bağırmaları nasıl
 // hursit dilaver
o koca adliyenin önünden geçiyorum her gün. o binada bu kadar slogan,hakaret, küfür, içeri silah sokma,terörist baskını..bunlar bilinenler.bu adliyeyi tayyip bey bunun için yaptırmadı galiba..önde geniş bir meydan var.orayı adliyeye ilave edin ve KARANTİNA BÖLGESİ OLSUN. gerçi CHPnin şövalyeleri bunu da takmazlar ama,bari yere tesbitli bariyerlerden geçtikçe bağırıarak deşarj olup, yukarda bağırmaya mecalleri kalmaz. ayrıca BU DAVALARI EN ÜST KATLARA ALIN VE ASANSÖRLERİ BOZUK DİYE KAPATIN....
02 Nisan 2016 Cumartesi 13:18
niye bir CHPli cesareti yok bizimkilerde.hep ezik mi olacağız yahu.
 // hursit dilaver
orada o kadar CHPli HDPli,solcu,laikçi, haşhaşici,gazeteci kıza sarkan tacizci var. ama orada bir tek AKPli yok.. galiba bizim bu AKPLİLER, ONLARIN OLDUGU YERDE BİZİM İŞİMİZİ OLMAZ.diye düşünmüşler demek.bari bir de KAHROLSUN DÜŞMAAAN deselerdi.ondan sonra da elbet vatan hainliği,şu bu ciddiye alınmaz.bizimkilerin bu CHP korkusu nedendir bilinmez.galiba ittihatçı zulmünün hatırlanması ya da tek parti düzeninin ve de 1960da ve 28 şubatta ki çekilenleri ilerde bize çektirirler korkusu var demek...
02 Nisan 2016 Cumartesi 13:08
gerizekalı
 // Adıyaman'lı Akın
Türkiye düşmanı itler...
02 Nisan 2016 12:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler