YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adliye'de bıçaklı kavga: 9 yaralı
Adliye'de bıçaklı kavga: 9 yaralı
04 Ekim 2011 13:34
İstanbul'da Çağlayan Adliyesi'nde davalı iki taraf arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 9 kişi yaralandı...

Çağlayan Adliyesi'nde görülen bir cinayet dava sonrasında koridorda karşılaşan taraflar arasında kavga çıktı. Bıçakların kullanıldığı kavgada, aralarında bir sivil polisin de bulunduğu 9 kişi yaralanırken, olay sonrası kaçmaya çalışan 3 şüpheli polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

20. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen bir cinayet davası sonrasında taraflar koridorda karşı karşıya geldi. Ortalık bir anda gerilirken, sözlü tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Bıçakların kullanıldığı kavgaya, adliyede görevli sivil polisler müdahale etti. Olayda, aralarında bir sivil polisin de bulunduğu 9 kişi yaralandı. Yaralılar, adliyeye çağırılan ambulanslarla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralıların hastaneye kaldırılışı sırasında 3 kişi koşarak adliyeden uzaklaşmaya çalıştı. Durumu fark eden polis, şüpheli 3 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.

Adliye ve çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alınırken, görgü şahidi vatandaşlar ambulansların geciktiğini öne sürdü. Bir vatandaş ise, "Yine mağdur taraf mağdur oldu. Mağdur taraftan bir kişi lavaboya doğru gidiyordu. Bu sırada şahıslar aralarında Kürtçe konuşuyordu. Çocuğa saldırdılar. Bıçaklar konuştu. 'Biz aşiretiz' diye bağırdılar" dedi. (İHA)

gövenlik
 // abdulrahim demir
adliyeye bıçaklar nasıl sokuluyur bence gövenlikcilerin hatası var o bıçaklar adliyeye sokulurken gövenlikciler oyuyormuydular bence oyuyorlardı öyle bir adliyeye bu gövenlık şirketi yakışmiyor orda yaralan bütün sahisların sebebi özel gövenlikcilerdir...
04 Ekim 2011 22:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler