YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adliye kalemlerindeki Paralel Yapı üyelerine operasyon geliyor
Paralel Yapı üyesi personelin UYAP’ı kullanarak Gülen’in Twitter’daki tetikçisi Fuat Avni’ye bilgi sızdırmasının önüne geçildikten sonra örgütün sosyal medyada sesi kesildi.
Adliye kalemlerindeki Paralel Yapı üyelerine operasyon geliyor
23 Mayıs 2015 / 01:28 Güncelleme: 23 Mayıs 2015 / 08:02

Son operasyonları duyuramayan Fuat Avni, Paralel Suç Örgütü üyelerinin dağılmasını ve cezaevindeki tutuklu polislerin itirafçı olmasını engellemek için herkese hakaret ve iftiralarla saldırıyor.

Tarzından ödün vermeyenlere, her ayrıntı da kalite..

Geçtiğimiz hafta attığı tweetlerle UYAP personelinin tamamen değiştiğini itiraf eden Gülen'in tetikçisi Fuat Avni, son 2 operasyonu paralel örgüte duyuramadı. Son olarak bugün Konya merkezli birçok ilde gerçekleştirilen operasyonla ilgili de önceden bilgi sızdıramayan Fuat Avni'nin istihbarat kanallarının büyük kısmının kesildiği yorumları yapıldı. Önceki paylaşımlarında nokta bilgiler veren Fuat Avni'nin son twetlerinde bilgiden çok yorum yapması da bu bilgiyi teyit etmiş oldu.

"Adliye kalemlerindeki, Paralel Yapı üyelerine operasyon geliyor"

Bir süredir Fuat Avni'ye bilgi sızdıran devlet görevlilerine yönelik büyük bir soruşturma yürütülüyordu. UYAP personeline yönelik operasyondan sonra, yargı, emniyet ve bürokraside yüzlerce Fetullahçı Terör Örgütü üyesine operasyon yapılacağı öğrenildi. Özellikle adliyelerdeki alt kademedeki personel üzerinden bilgi sızdıran Fetullahçı Terör Örgütü'nün son dönemde Adliye kalemindeki personele özel talimatlar vererek "kendinizi gizleyin, ülkücü, ulusalcı, Nakşibendi, AK Partili", Süleymancı" gösterin dediği öğrenildi.

Kendisini gizlemeye çalışsa da aylar öncesinden kimlikleri tespit edilen bu personel, operasyon korkusuyla firar etmeye hazırlandığının altı çiziliyor. Öte yandan operasyon haberini alan Adliyelerdeki FETÖ üyesi personelin yıllık izne ayrılarak firar etmeye hazırlandığı belirtiliyor.

Eski imamlar "Fethullah Gülen'in" yönettiği sanal bir kimlik yok dedi

Fuat Avni'nin bilgi kaynakları birer birer çürütülürken bütün izler Pensilvanya'ya çıkıyor. Fetullah Gülen örgütü içinden çıkmış Latif Erdoğan, Hüseyin Gülerce ve Selim Çoraklı gibi isimler "Fuat Avni Fetullah Gülen'in yönettiği bir sanal kimliktir. Gülen dışında kimse bütün örgütü parmağında oynatan bu sanal kimliği yönetemez. Gülen kendisinden başka hiçbir ismin, sanal da olsa cemaati yönetmesine izin vermez. Fuat Avni'nin yaptığı her açıklamadan Fetullah Gülen sorumludur" diyor.

 

SABAH

 // misafir
Dogru adliye zabit katipleri ve ceza evi mudurleri infaz koruma memurlari arastirin yarisi beyni kilitlenmis paralelciler...
23 Mayıs 2015 07:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler