YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adil Öksüz'un saatinde bu amblem varmış!
15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden olan ve hâlâ yakalanamayan Adil Öksüz'ün saatinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı amblemi olduğu ortaya çıktı.
Adil Öksüz'un saatinde bu amblem varmış!
14 Ekim 2016 / 10:35 Güncelleme: 14 Ekim 2016 / 10:40

Buna göre Öksüz’ün ‘34 SIR 49’ plakalı araçla, 2015 Aralık ayından 2016 Temmuz ayına kadar tam 12 defa Ankara’ya geldiği belirlendi. 

Yapılan görüntü incelemelerinde Adil Öksüz’ün bu seyahatlerinde, yanındaki kişinin görüntülenmemesi için aracın güneşliğini kapattığı da tespit edildi. 

Ancak eşi veya yanında görülmesinde sakınca görmediği kişiler için böyle bir önleme başvurmadığı saptandı. 

Öksüz’ün darbe toplantısının yapıldığı 13 Temmuz tarihinde ise Ankara’ya gelirken ‘34 SIR 49’ plakalı araç yerine başka bir araç kullandığı belirlendi. Soruşturma kapsamında Öksüz’ün Ankara’da kaldığı adreslere ilişkin baz incelemesi talimatı verildi. 

AMBLEMLİ SAAT KULLANIYORMUŞ

FETÖ’nün Hava Kuvvetleri Komutanlığı imamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz’ün ilginç bir kol saati kullandığı ortaya çıktı. Halen firari olan Öksüz’ün saatinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı amblemi olduğu ve serbest bırakılırken bu saat ile kemerinin kendisine teslim edilmeyerek adli emanete alındığı bildirildi. 

Adil Öksüz, 16 Temmuz günü sabah saatlerinde darbenin yönetildiği merkezlerden biri olan Akıncılar Hava Üssü’nde yakalanarak, Kazan İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. 

Öksüz, 18 Temmuz tarihinde de hâkim kararıyla serbest bırakıldı. Bırakılırken de üzerindeki  ‘markası ZTE 4G LTE olan GPS yer koordinat belirleme cihazı’ dahil eşyaları kendisine teslim edildi. Öksüz, serbest kaldıktan sonra kayıplara karıştı.


HÜRRİYET

adi.
 // x man
Kulandigi Saat 5 bin Euro breitling...
14 Ekim 2016 14:57
DİNSİZ, ÎMÂNSlZ, ÇOK ALÇAK VE➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
NÂMUSSUZ BU "ÂDİ ÖKÜZ"ÜN HELÂKl, TEZ ZAMANDA VE HEMDE KENDİ YANDAŞLARl TARAFlNDAN OLSUN!!!...
14 Ekim 2016 Cuma 14:23
 // atak
allah bu yahudi uşaklarınin belasını verdi verecek inşallah,,insan düşünün ki(bunlara insan demeye şahit ister) sabah akşam yemek yediği yere ihanet ediyor,. yediği içtiği kaba pisliyor,ışte bunlar bu cinsten,,durmadan burnu akan müslüman kilikli bir yahudinin peşinden gidiyorlar deli gibi,demek ki beyin sıfır bunlarda eror vermiş Artık,,...
14 Ekim 2016 14:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler