YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adil Öksüz, Fetullah Gülen'in dizinin dibinde
FETÖ'nün Hava Kuvvetler İmamı Adil Öksüz'ün 90 yıllarda çekildiği tahmin edilen fotoğrafı ortaya çıktı. Öksüz fotoğrafta FETÖ elebaşı Gülen’in dizinin dibinde oturuyor. Fotoğrafta, ismi henüz öğrenilemeyen başka bir kişi de bulunuyor
Adil Öksüz, Fetullah Gülen'in dizinin dibinde
01 Eylül 2016 / 09:40 Güncelleme: 01 Eylül 2016 / 09:50

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Akıncı Hava Üssü’nde yakalandıktan sonra adliyeye sevk edilen ve “Akıncı’ya arazi bakmaya gittiğini” savunup serbest bırakılan FETÖ’nün “Hava Kuvvetleri imamı” Yrd. Doç. Adil Öksüz’ün İstanbul’daki ev aramasında, Öksüz’ün Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşılığından gıyabi tutuklu Fetullah Gülen ile çekilmiş fotoğrafları ele geçirildi.

Öksüz, 90 yıllarda Türkiye’de çekildiği tahmin edilen fotoğrafta, FETÖ elebaşı Gülen’in dizinin dibinde oturuyor. Fotoğrafta, ismi henüz öğrenilemeyen başka bir kişi de bulunuyor. Fotoğraftakilerin dua ettikleri görülüyor.

Öksüz’ün serbest bırakıldığı ortaya çıkınca, ilgili hâkim hakkında soruşturma başlatılmıştı. Öksüz, son olarak kendisine ait araçla Sakarya Otobanı’nda güvenlik kameralarına takılmıştı.

Sakarya’da yaylalarda arama çalışmaları devam ederken, Öksüz’ü evinde sakladığı belirlenen 3 kişi tutuklanmıştı.

 

HABERTÜRK - FEVZİ ÇAKIR

Etiketler:
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler