YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acemi kasaplar hastaneye koştu
Adana'da, Kurban Bayramının ilk günü kurban keseyim derken kendine zarar veren acemi kasaplar, hastanelerin acil servisine akın etti.
Acemi kasaplar hastaneye koştu
04 Ekim 2014 / 12:40 Güncelleme: 04 Ekim 2014 / 12:42

Kurban Bayramının ilk günü bayram namazının ardından kurbanlar kesilmeye başlandı. Kurbanların kesilmesiyle birlikte acemi kasaplar geçmiş bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da hastanelere akın etti.

İŞTE TÜRKİYE'DEN ACEMİ KASAP GÖRÜNTÜLERİ

Kurbanı kesme ya da derisini yüzmeye çalışırken yaralanan acemi kasaplar, özel araçlarla hastanelere getirilerek tedavi altına alındı. Kurban yüzerken ayağını kesen bir kişi ambulansla hastaneye getirildi.

Acemi kasap kendisini görüntüleyen basın mensuplarına "Çekmeyin" diye tepki gösterdi. Acemi kasaplar arasında kadın, erkek ve çocukların olması dikkat çekti.

Bazı vatandaşlar acemi kasaplığını gizlemek için görüntülenmek istemedi. Bir kişi ise komşusunun kurbanlığını keserken diz kapağını kesti. Bir acemi kasabın kurbanı keserken kendisini de kesmesine rağmen basın mensuplarına "Damdan düştüm" demesi dikkat çekti.

Bir vatandaş kafası sarılı halde hastaneye geldi.Bir vatandaş kurbanlığı kesmek için yoldan değil de duvardan atlayıp gitmek isterken bileğini kırdı. Saat 10.30'a kadar kent merkezindeki kamu ve özel hastanelere kadın erkek 60'a yakın yaralının geldiği öğrenildi.

15:52
 // BENİ DE EKLEYİN
Şu an acilde röntgen filmimin çıkmasını bekliyorum. Komşunun kurbanına yardım ederken, hayvanın ayağını tuttuğum sırada, malum can çekişme anında tepinmeden kaynaklı hareket sonucu, sanırım parmağım çıktı. Bekliyoruz......
04 Ekim 2014 15:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler