YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdullah Gül'den sürpriz ziyaret
Abdullah Gül'den sürpriz ziyaret
16 Nisan 2015 17:34
11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'ı makamında ziyaret etti. Gül'e resmi karşılama yapıldı.

11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş'a sürpriz bir ziyarette bulundu. Fatih Saraçhane'de bulunan Başkanlık Sarayı'na korumaları eşliğinde gelen Abdullah Gül'ü, Kadir Topbaş ve İBB Başkanvekili Göksel Gümüşdağ kapıda karşıladı.

Resmi karşılama yapıldı

Gül'ün ziyareti öncesinde, girişe İBB'deki resmi temaslar sırasında konukların geçişi için kullanılan mavi halı serildi, güvenlik önlemleri artırıldı. Gül ve Topbaş, İBB binası girişinde yer alan 2010 yılı Avrupa Kültür Başkenti ilan edilen İstanbul'un tanıttım kampanyası için fotoğraf sanatçısı Rainer Stratmann'ın 30 farklı kareyi birleştirerek oluşturduğu tarihi yarımada panaroması önünde, İstanbul üzerine sohbet etti.

"Gerçek İstanbul bu"

Gazetecilerin ricası üzerine, Topbaş ve Gül basın mensuplarına panaroma önünde poz verdi. Gül, panaromadaki İstanbul siluetinin önünde "Gerçek İstanbul bu" dedi. Daha sonra Topbaş ve Gül, başkanlık makamına geçti.

18:34
 // MUHAFIZ
Sayın Abdullah GÜL;bir an önce Birleşmiş Milletler Genel Sekreterlik görevini devr alarak Dünya'nın beşten büyük olduğunu,Dünya devletlerinin ve uluslarının bir an önce harekete geçerek İNSANİ DEĞERLER konusunda daha hassas kararlar alınmasını,insanların birbirlerine karşı yaptıkları hunharca ve vahşice KATLİAM zihniyetinden vazgeçmeleri için Dünya'daki diğer Devletlerinde yeniden söz sahibi olabileceği yeni bir sistemin ve teşkilatlanmanın yapısını oluşturmak için bir an önce harekete geçerek Birleşmiş Milletler Genel Sekreterlik görevini devr alın...!!! Unutmayın ki bizler Dünya gezegeninde ;dil,din,mezhep,ırk,cinsiyet gözetmeksizin insanın insanı yaşatacağı bir Dünya oluşturmak için yaratıldık,çünkü Çamda bizim, kozalakta bizim;bizler sadece o çamın kozalaklarıyız...!!!...
16 Nisan 2015 18:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler