YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdullah Gül'den flaş karar!
Cumhurbaşkanlığı görevini Recep Tayyp Erdoğan'a devretmeye hazırlanan Abdullah Gül, partiye döneceğini açıklamasında bulundu.
Abdullah Gül'den flaş karar!
11 Ağustos 2014 / 15:51 Güncelleme: 11 Ağustos 2014 / 23:26

Cumhurbaşkanı Gül, "Cumhurbaşkanlığım bittiğinde şüphesiz ki partime döneceğim. Partime dönmem benim için doğal olan şeydir" dedi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Cumhurbaşkanlığım bittikten sonra şüphesiz ki partime döneceğim. Benim için tabii ki doğal olan şeydir. İnanıyorum ki Türkiye çok güçlü bir şekilde her anlamda yoluna devam edecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Köşkü'nde cumhurbaşkanlığı muhabirleriyle resepsiyonda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığının fiili olarak sona erdiğini ancak görevinin 28 Ağustos'a kadar resmi olarak devam edeceğini söyleyen Gül, şöyle konuştu:

"Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanıyım. Cumhurbaşkanlığım bittikten sonra şüphesiz ki partime döneceğim. Benim için tabii ki doğal olan şeydir. İnanıyorum ki Türkiye çok güçlü bir şekilde her anlamda yoluna devam edecektir."

Cumhurbaşkanı Gül: "Artılarıyla eksileriyle bu 7 yıl geçti. 7 yıl içinde çok şey oldu. Ben geçmişle o kadar çok uğraşmam, geleceğe bakarım, sabırla problemlerin aşılması yönünde davrandım" dedi.

22:56
 // Yavuz
Akp için hiçte hayra alamet deyil daha dün bir bugün iki.
Ayrıca hüseyin çelik açıklamalarıyla gülün önünü kapattı genel başkanla başbakan aynı kişi olacak dedi. Gül millet vekili olmadıgı için başbakan olamıyor. Akp bölüne bilir. Herkes şunu bilsin tayyip olmasaydı ne gül cumhurbaşkanı olabilirdi ne bakanlar o makamlarda olabilerdi ne akp millet vekilleri meclise girebilirdi....
11 Ağustos 2014 22:56
16:39
 // bi dur
doğru ve isabetli bir karar milletimiz adınada hayırlı bir karar evet beklenen karar ALLAHIN izni ile inşaallah...
11 Ağustos 2014 16:39
m
 // m
kurban olurum gulume senın gıbı lıderlerımıze ulkemızın ıhtıyacı var...
11 Ağustos 2014 Pazartesi 15:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler