YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdullah Gül: ‘Olaylar terör kelimesinin ötesine geçmiş boyutta’
Abdullah Gül: ‘Olaylar terör kelimesinin ötesine geçmiş boyutta’
13 Mayıs 2016 16:25
11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hakkari Çukurca'da 8 askerin şehit olmasından derin üzüntü duyduğunu belirterek, “Bugün maalesef 8 askerimizin şehit olması hepimizi derinden yaraladı" dedi.

Abdullah Gül, İstanbul Maslak’taki Çamlıtepe Camii’nde kıldığı cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Son dönemde artan şehit haberlerinden duyduğu üzüntüyü dile getiren Gül, bu sabaha karşı Çukurca'da 8 askerin şehit olmasıyla ilgili olarak, “Bütün şehit haberlerini duydukça çok büyük, derin üzüntü duyarız. Bugün de maalesef 8 askerimizin şehit olması hepimizi derinden yaraladı. Önce ailelerine, milletimize ve bütün silahlı kuvvetlere başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin. Tabii, olaylar terör kelimesinin, ifadesinin ötesine geçmiş boyutta. İnanıyorum ki bütün devletimiz çok yönlü politikalarla bu tehdidi yok edecektir. Tekrar acımız çok büyük. Herkese başsağlığı dilerim” dedi. 

terror
 // osman simsek
Abd rusya tum avrupa destekli haclilar var bu terorislerin arkasinda.ikinci kurtulus savasi veriyoruz, allah utandirmasin....
13 Mayıs 2016 17:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler