YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdullah Gül, Erdoğan'ın o sözlerine en cevap verdi?
11'nci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Erivan ziyaretini Erdoğan'ın tasvip etmediği iddialarına ilişkin, "Bir yanlış anlama olmuştur" dedi.
Abdullah Gül, Erdoğan'ın o sözlerine en cevap verdi?
08 Mayıs 2015 / 16:02 Güncelleme: 08 Mayıs 2015 / 16:07

Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için Kavacık'ta yeni taşındığı konutundan çıkarak Beykoz'da bulunan Çavuşbaşı Merkez Camii'ne geldi. Gül'ün gelişi nedeniyle cami ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Camiye gelen vatandaşlar, üstleri arandıktan sonra içeri alındı.

"Yanlış anlama olmuştur"

Abdullah Gül, cuma namazını kıldıktan sonra müteahhit Mehmet Karaalioğlu'nun (76) cenazesine de katıldı. Daha sonra cami derneğini ziyaret eden Gül, gazetecilerin Erivan ziyaretini Erdoğan'ın tasvip etmediği iddialarına ilişkin sorusu üzerine, "Bir yanlış anlama olmuştur" dedi.

Erdoğan ne demişti?

Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda Erdoğan’la bir araya gelen  Derin Tarih Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Armağan toplantının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, dönemin cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Erivan’a gidip maç seyretmesinin, Erdoğan’ın  tasvip ettiği tavırlar olmadığı noktasında konuşmaların geçtiğini belirtti

er.jpg

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler