YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdullah Gül Davutoğlu'yla yaptığı görüşmeyi anlattı
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Davutoğlu ile yaptığı görüşmeye ilişkin, "Hükümet kurulmasının doğru olacağı şeklinde fikrimi paylaştım, hepsi bu. Nihayette kararı verecekler arkadaşlarımızdır" dedi.
Abdullah Gül Davutoğlu'yla yaptığı görüşmeyi anlattı
12 Haziran 2015 / 15:35 Güncelleme: 12 Haziran 2015 / 15:39

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul’da cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gül’e Başbakan Ahmet Davutoğlu ile yaptığı telefon görüşmesi soruldu.

Gül, “Bunlardan farklı anlamlar çıkartmayın. Ben sadece cesaretlendirdim. Tabii arkadaşlar kendileri daha iyi takdir ederler, daha iyi belirler. Hükümet kurulmasının doğru olacağı şeklinde fikrimi paylaştım, hepsi bu. Nihayette kararı verecekler arkadaşlarımızdır. Ben sadece cesaretlendirdim. Onun dışında fazla bir şey söz konusu değil benim için” diye konuştu.

Abdullah Gül, başka soru almadı.

 // cakal puslu havayi sever.
Intifada baslatan Hayrunnisa hanimin cesaret aldigi kisi kim.gezide yalpalayan kim.hersey sandiktan ibaret degil diyen kim.akpartinin asil kurucusu benim diyen ama fetih kutlamalari davetine katilmayi reddetem kim.hervfirsatta ben dinlenilmedim diyerek Erdogani yalanlayan kiiiiiiiiim....
12 Haziran 2015 22:31
 // hacı
Ak Parti'de Erdoğan ve kontrolü elinde tutmak isteyenler arasında bir mücadele yaşanacağını iddia eden ingiliz dergisi, ''Ak Parti eski genel başkanı ve eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başbakan olarak geri dönmesini bekliyoruz. Sayın Gül artık bir milletvekili değil ama seçilmesi gerek. Sayın Gül Erdoğan'ın emri altında kalmayı asla kabul etmeyecek. Bunların hepsi Eylül ayında beklenen AK Parti kongresinden önce gerçekleşebilir.'' açıklamasında bulundu....
12 Haziran 2015 21:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler