YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdullah Baybaşin tutuklandı
Abdullah Baybaşin tutuklandı
01 Şubat 2011 09:34
İstanbul polisinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan aralarında Abdullah Baybaşin'in de bulunduğu 13 kişi tutuklandı.

İstanbul’da ele geçirilen 281 kilogram kokain ile ilgili gözaltına alınarak dün mahkemeye sevk edilen Abdullah Baybaşin ve oğlu Çağdaş Baybaşin’in de aralarında bulunduğu 13 şüpheli tutuklandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyon sonucu ele geçirilen 281 kilogram kokainle ilgili gözaltına alınan Abdullah Baybaşin ile birlikte 13 kişi dün Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne sevk edildi. Soruşturmayı yürüten özel yetkili Cumhuriyet Savcısı Fikret Seçen tarafından sorgulanan 13 şüpheli, tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi’ne sevk edildi. Mahkeme, Abdullah Baybaşin ve oğlu Çağdaş Baybaşin’in de aralarında bulunduğu 13 kişinin tutuklanmasına karar verdi. Tutuklanan 13 kişi polis ekipleri nezaretinde cezaevine gönderildi. Tekerlekli sandalyede adliyeden ayrılan Abdullah Baybaşin, nezarette bulunan Hizbullah şüphelilerini kastederek, “Allahu ekber, Müslüman kardeşlerle kaldım” dedi.
Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler