YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdülkadir Selvi Fuat Avni'nin kim olduğunu açıkladı!
Yeni Şafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Ahmet Hakan'a verdiği röportajda Fuat Avni'nin kim olduğuna dair ilginç açıklamalarda bulundu.
Abdülkadir Selvi Fuat Avni'nin kim olduğunu açıkladı!
17 Eylül 2014 / 20:52 Güncelleme: 17 Eylül 2014 / 20:52

17 Aralık operasyonlarından bu yana herkesin merak ettiği bu sorunun yanıtını AK Parti'yi en iyi bilen kalemlerden Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi verdi.

Çarşamba Sohbetleri kapsamında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlayan Selvi, Fuat Avni'nin bir kişi değil, 'konsorsiyum' olduğunu söyledi ve ekledi:

"Bu Fuat Avni olayı, Gülen Hareketi'nin dinlemelere devam ettiğinin de bir göstergesi."

Selvi'nin Fuat Avni ve dinleme olaylarına ilişkin yaptığı yorum şöyle:

"Fuat Avni bir konsorsiyum. Gülen Hareketi'nin bürokrasideki yapılarının elbirliğiyle oluşturdukları bir konsorsiyum. Bu Fuat Avni olayı, Gülen Hareketi'nin dinlemelere devam ettiğinin de bir göstergesi.

Fuat Avni, bazı toplantılarla ilgili bilgileri cümle cümle yazıyor. Bunlar ancak dilemeyle el edilebilecek bilgiler. Ben ayrıca Cumhurbaşkanlığı'nın ve Başbakanlığın ikinci, üçüncü halkalarında Gülen Hareketi'nin adamlarının olduğunu düşünüyorum. Bazı bilgileri onlar servis ediyorlar. Bunlar 12 yıllık iktidarı döneminde AK Parti'nin kılcal damarları kadar yerleştiler."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler