YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'li Korgeneral Türkiye'de! Kritik görüşme
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Güvenlik Danışmanı Korgeneral H.R. McMaster ile görüştü.
ABD'li Korgeneral Türkiye'de! Kritik görüşme
11 Şubat 2018 / 13:36 Güncelleme: 11 Şubat 2018 / 13:59

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, dün ve bugün İstanbul'u ziyaret eden ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Korgeneral H.R. McMaster ile görüştü.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre, görüşmede, Türkiye ve ABD'nin uzun vadeli stratejik ortaklık ilişkilerinin teyit edildiği ve iki ülkenin öncelik ve hassasiyetlerinin ele alındığı belirtildi.

Görüşmede ayrıca, öteden beri müttefik olan Türkiye ve ABD arasındaki ilişkiler, ortak stratejik sınamalar ve bölgesel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu dile getirildi.

Bu çerçevede, ikili ilişkileri olumsuz etkileyen konuların detaylı biçimde ele alındığı ve terörizmin her çeşidiyle ortak mücadelenin geliştirilmesinin yollarının araştırıldığı kaydedildi.

AA

ABDli,bu ışık niye kesildi de uçağa benzin koyamadık karardık dedi..
 // hursit dilaver
incirlige kafa takmayın. incirlikten çıkarlar hemen afrin bölgesnde koca bir us kurarlar da,gıkınız çıkmaz.AMA İNCİRLİKTE KALIRLARSA BİR DARBEDE YA BENZİNLERİ KESİLİR, YA JENERATÖRLERİ ÇALIŞMAZ, YA DA EN GÜZELİ BİR DARBE VE SAVAŞ UÇAĞINI TÜRKiYE ŞEHİRLERİ İÇİN KALDIRACAKLARI ZAMAN İÇERDEKİ ---VARSA 3-5 KAHRAMAN--- TARAFıNDAN DURDURULUR,PATLATILIR.15 TEMMUZda JENERATÖR NİYE ÇALIŞMADI DA HER YER KARARDI DA, HAREKET EDEMEDİLER BENZİN ALAMADIlar.UNUTMAYIN. İNCİRLİK BİZİM GARANTİMİZDİR. oraya ve çevresine karakeçili aşıretinden askerler konulmalı.türkmenler konulmalı. ki bir muzurluk yapacakları zaman içeri girsinler. hatta içerde de olunmalı.15 TEMMUZU BÖYLE ATLATTIK .ya işte böyle....
12 Şubat 2018 Pazartesi 17:54
 // Ömer
Jjjjj, oldu mu şimdi?...
12 Şubat 2018 16:22
Buyur buradan ye
 // adıbelli
Ulan adiler, gelmişsiniz burada CANIMIZA,MALIMIZA NAMUSSUMUZA kastediyor ,bizi yok etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. DAHA DA NE DEMEYE GELİYORSUNUZ. Uslu durunda tecavüzümüz kolay olsun diyorsunuz. ...
12 Şubat 2018 Pazartesi 11:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler