YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AB'den Türkiye'ye küstah çağrı
AB Güvenlik ve Dış Politika Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Türkiye'ye çağrıda bulundu.
AB'den Türkiye'ye küstah çağrı
15 Şubat 2016 / 13:36 Güncelleme: 15 Şubat 2016 / 18:13

AB Güvenlik ve Dış Politika Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Türkiye'ye çağrıda bulunarak, Suriye'de YPG güçlerine yönelik bombardımanın durdurulmasını talep etti.

Associated Press'in haberine göre; Mogherini bugün yaptığı açıklamada, "Sadece birkaç gün önce, Türkiye dâhil hepimiz bir masanın etrafına oturduk ve gerilimi azaltmak ve 'şiddeti durdurmak' için adım atmaya karar verdik" dedi.

Mogherini, "Savaş açıkçası beklediğimiz bir şey değil" diye sözlerine devam etti.

AB Dönem Başkanı Hollanda'nın Dışişleri Bakanı Bert Koenders de 'şiddetin durdurulması' için bir plan yaptık ve sanıyorum herkes buna riayet etmek zorunda" diye konuştu.

siz önce Rusya'ya dur deyin...!!!
 // Muhafız
Ey AB;yıllardan beri Esad kendi halkını çoluk, çocuk,kadın demeden hunharca katlederken,kimyasal silahlarla çocukları katlederken,400bin insan Esad tarafından katledilirken,bu Esad'ın kendi halkına yaptığı zulüm ve katliamlar yetmezken,bir de Rusya'nın aylardan beri yaptığı bombardımanla hunharca katledilen insanlar varken ve bu Rusya'ya,Esad'a bu yaptığınız katliamlara DUR diyemeyen AB şimdi çıkmış terör örgütü pyd'ye karşı Türkiye'nin yaptığı operasyonlara ne hakla dur diyebiliyorsun???!...
15 Şubat 2016 Pazartesi 18:02
sen kimsin
 // Muammer
eskilerin bir sözü vardır alışmış kudurmuşdan beterdir,bunlar bizim natoya girdiğimizden beri bizi kullanmaya alışmışlar Menderen ben rusya ile anlaşırım dedi astılar,Özal hedefi ben belirlerim dedi zehirlediler,sanki türkiye bir müstemleke ülke zannediyorlardı ama kayaya çarptıklarının farkına yakında anlarlar...
15 Şubat 2016 Pazartesi 15:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler