YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'den beddua 37 ülkeden dua
Cemaat, Büyük Türkiye'ye karşı darbe girişiminin dozunu arttırırken, dünyanın birçok noktasında Başbakan Tayyip Erdoğan'a destek çığ gibi büyüdü.
ABD'den beddua 37 ülkeden dua
28 Aralık 2013 / 08:10 Güncelleme: 28 Aralık 2013 / 12:21

Birkaç gün önce Pensilvanya'daki malikanesinde Başbakan Erdoğan'a beddualar eden Fethullah Gülen, kendi cemaati tarafından da eleştirilmişti. Gülen'e en sert cevap, dünyanın farklı ülkelerinden geldi.

Aralarında Sırbistan, Karadağ, Yunanistan, Mısır ve Bulgaristan'ın da bulunduğu 37 ülkede dün Cuma namazından sonra Başbakan Erdoğan için dua edildi.

İşte o ülkeler: Mısır, Yunanistan, Bulgaristan, Bosna, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Slovenya, Türkmenistan, Romanya, Hırvatistan, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Özbekistan, Kazakistan, Sırbistan, Tataristan, Gürcistan, Avustralya, Venezüela, Almanya, Karadağ, Yemen, Fas, Tunus, Gazze, Libya, Cibuti, Somali, Gabon, Uganda, Zambiya, KKTC, Bangladeş, Azerbaycan, Cezayir 

23:10
 // van
kim avrupa ve ABD taşeronlugunu yapıyorsa allah onun belasını versin....
28 Aralık 2013 23:10
08:16
 // M.N.A.
Allah size uzun ve hayırlı bir ömür versin size karşı komlo ve tuzak hazirliyanlar tuzakları kendi başlarında patlar inşaallah size karşı bu yapilani Firavun bile yapmamistir bunları yapanlar müslüman olamazlar bunlar...
28 Aralık 2013 08:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler