YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD konsolosu Hakkari'de HDP'lileri ziyaret etti
ABD’nin Adana Konsolosu Linda Stuart Specht, Hakkari’ye gitti. PKK’nın siyasi uzantısı HDP’lilerle bir araya geldi. Ziyaretine ilişkin tek kelime bile etmedi.
ABD konsolosu Hakkari'de HDP'lileri ziyaret etti
06 Mayıs 2016 / 09:08 Güncelleme: 06 Mayıs 2016 / 09:07

ABD, terör konusunda ikili oynadı. Terör örgütü PKK'nın saldırılarını kınamadı, PKK'nın Suriye kolu PYD'ye ise "terör örgütü" demekten sakındı. Her fırsatta "Türkiye'ye gitmeyin" çağrısı yapmaktan utanmadı.

"SENİN ORADA NE İŞİN VAR!"

ABD'nin Adana Konsolosu Linda Stuart Specht ise Doğu ve Güneydoğu'ya çıkarma yaptı. Adana, Gaziantep ve Van ziyaretinin ardından soluğu Hakkari'de aldı. Burada Hakkari Belediyesi Eş Başkanı Fatma Yıldız, HDP Hakkari eski milletvekili Esat Canan ile bazı sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya gelen Specht, temaslarına ilişkin açıklama yapmadı. Specht'in manidar gezisine Twitter'dan tepki yağdı. Çok sayıda kişi "Orada ne işin vardı" sorusunu gündeme taşıdı. Ancak cevap alınamadı!

At gözlüğü
 // A.SAĞ
At gözlüğü ile baknlar gerçekleri göremez..
Bu Milletin cemaat olarak bildiği kişiler, bu gün pkk yla, terör örgütleriyle, it kopukla birlikte hareket ederek hükümete karşı birlikte hareket ediyor.
Bir çok kazanımını bu hükümet sayesinde edinmiş cemaat, Müslüman görüşlü olan hükümeti devirmeye çalışıor.
Hdpye chpye vs. oy isteyen kişilere yazıklar olsun.
Her türlü eza-ceza az olur........
06 Mayıs 2016 Cuma 21:12
 // Ömer
iradesini teslim etmiş(ler)in söyledikleri doğru dahi olsa hükmü yoktur. Selam ve dua ......
06 Mayıs 2016 17:49
 // Ömer
sevgili Duma; gencecik Çocuğu bir sağdan bir solda diye katleden cezaevlerinde gelin ve kızları karşısında çırılçıplak soyularak iskence etme talimatı veren aynı zamanda bu günkü pkk belası terör şebekesini bu halkın başına bela eden yönetici - idarecilerinizede itaat etmişsinizdir mutlaka....
06 Mayıs 2016 17:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler