YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD, İngiltere ve Fransa askerleri PKK'yla aynı cephede!
Suriye'de DAEŞ'le mücadeleyi savunan Batılı ülkelerin oyunu bir kez daha ortaya çıktı. Fransız, ABD ve İngiliz askerlerinin PKK'nın Suriye kolu PYD ile aynı cephede savaştığı görüntüler yayınlandı.
ABD, İngiltere ve Fransa askerleri PKK'yla aynı cephede!
02 Mayıs 2016 / 12:10 Güncelleme: 02 Mayıs 2016 / 13:12

Suriye'de DAEŞ'le mücadele bahanesiyle terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD saflarında ABD, İngiliz ve Fransız askerler savaşıyor. 

Suriye'nin kuzeyinde Amerikan, İngiliz ve Fransız askerlerinin PYD ile birlikte yer aldığı operasyonun videosu yayınlandı. Batılı ülkeler PYD ile terör örgütü PKK'nın bağlantısını kabul etse de silah ve asker desteği vermeye devam ediyor.

BATILI ÖZEL KUVVETLER PYD'YLE AYNI CEPHEDE
 
France 24 kanalı 12 İngiliz, Amerikalı, Fransız özel kuvvetler personeli ve PKK'nın Suriye'deki kolu PYD ile yapılan ortak operasyonun videosunu yayınladı.

Batılı özel kuvvetler PYD ile aynı cephede(France24, Fransız özel kuvvetlerine bağlı askerlerin yüzlerini blurlayarak fotoğrafları servis etti)

BOMBA YÜKLÜ ARAÇ HAVAYA UÇURULDU
 
Bölgede ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin hava operasyonlarını herhangi bir aksilik yaşanmaması için denetleyen Batılı askeri danışmanlar, DAEŞ’'e ait bir intihar saldırganının kullandığı bomba yüklü aracı Javelin anti-tank füzesiyle havaya uçurdu.
 
YPG MİLİTANLARI MAKİNELİ TÜFEKLERLE ATEŞ AÇIYOR
 
Görüntüde, terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD'ye bağlı YPG militanlarının makineli tüfeklerle bomba yüklü araca ateş açtığı görülüyor. Sonunda da araç alevler içinde patlıyor.

SÖZÜN ÖZÜ
 // CEM
Küfür Tek millet...
02 Mayıs 2016 Pazartesi 20:18
 // Rasim DUMAN
Bize dusen, azmimizi ve sevkimizi kaybetmeden, hukumetimize sadakatle ve saglamca sahip cikmaktir. Ser ittifakinin onunde 7 senesi var ; bu 7 sene icinde Turkiye'ye diz cokturemezler ise, bir daha buna asla takatleri yetmeyecek. Onun icin "ittifak" halinde ukkemize saldiriyorlar. Biz de, CANAKKALE,YEMEN,GALİCYA,KUT'UL AMMARE sehidlerinin torunlari oldugumuzu isbat etmeli, sarsilmamali, moralimizi bozmamali, ye'se kapilmamaliyiz. Bizim davamiz Hak davasi ve ALLAH (C.C.) bizimledir....
02 Mayıs 2016 17:43
 // Oktay
Cümle alem biliyor bunların pkk la çalıştığını. Yeni bir şey değilki .Dostumuzu düşmanımızı iyi bilelim yeterki...
02 Mayıs 2016 17:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler