YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD heyeti Ankara'da!
Vize işlemlerinin askıya alınmasını ele alacak ABD heyeti Ankara'ya geldi. Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi Cohen, "Belirleyici olan ben değilim" dedi.
ABD heyeti Ankara'da!
16 Ekim 2017 / 16:24 Güncelleme: 16 Ekim 2017 / 16:32

Türkiye ile ABD arasında vize işlemlerinin askıya alınmasının ardından ilk kez heyetler arası görüşmelerde bulunacak ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilileri Ankara'ya geldi.

ABD Dışişleri Bakanlığı Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Jonathan Cohen başkanlığındaki heyet öğleden sonra Esenboğa Havalimanına indi.

VİZE SORUSUNA YANIT

Cohen, AA muhabirinin, iki ülke arasındaki vize sorunu hakkındaki sorusuna "Belirleyici olan ben değilim." şeklinde cevap verdi.

Amerikalı heyetin yarın Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Muhtar Gün başkanlığındaki Türk heyetiyle vize sorununun aşılmasına yönelik görüşme yapması bekleniyor.

 

AA

akıldan yoksun abd
 // doğu369
belirleyici sen değilsen neden geldin. karar verebilecek kişiler gelsin, bu kadar gerizekalılık olurmu Allah aşkına.
zavallı amerika....
16 Ekim 2017 20:40
 // Mutlu
İncirlik yakında kapatılır inşallah....
16 Ekim 2017 18:43
Görüşmeye değer şey nedir???
 // Ahmet Y.
Orta da conilerin yaptığı bir eşkiyalık var. Bu eşkiyalar, yaptıkları eşkiyalıktan ya vazgeçecekler, ya da vazgeçecekler. Başka yolu yok. Türkiye de, 27 mayıs 1960 tan bu yana, yaptıkları darbe girişimlerinden vazgeçmedikçe, Türkiye'nin ulusal haklarına tecavüz etmekten vazgeçmedikçe, Türkiye de kan akıtan terör örgütlerine yardım ve yataklık etmekten vazgeçmedikçe, Türkiye'nin Misakı Milli sınırları içerisinde operasyon yapmaktan vazgeçmedikçe, bunlarla masaya oturmak Y A N L I Ş T I R!!!...
16 Ekim 2017 Pazartesi 18:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler