YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD Gülen’in koruma sayısını 40’a çıkardı
ABD Gülen’in koruma sayısını 40’a çıkardı
18 Ağustos 2016 07:33
ABD, teröristbaşı Fetullah Gülen’in malikanesindeki koruma sayısını 40’a çıkardı. ABD başkan adayları Hillary Clinton’ın 22, Donald Trump’ın ise sadece 19 korumasının olduğu açıklandı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin başarısız olmasından sonra Pensilvanya'da yaşayan ABD'nin gayrimeşru çocuğu için geri sayım başladı. ABD, maşası Gülen'in Türkiye'ye verip vermemekte kararsız olduğunu açıkladı.

Öyle ki ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mark Toner, Fetullah Gülen'in ABD'den kaçmasını engelleyecek bazı mekanizmalar bulunduğunu belirterek, "Türk yetkililerden bize ulaşan belgeler üzerine çalışmaya devam ediyoruz ve analiz ediyoruz. Kararımızı henüz vermedik" dedi.

GÜLEN'E 40 KİŞİLİK KORUMA EKİBİ

Türkiye'de darbe girişimini teröristbaşı Gülen'in ekibi üzerinden organize eden CIA, Gülen'i korumak için harekete geçti. FETÖ/PDY terör örgütü lideri Fethullah Gülen'in Pensilvanya eyaletine bağlı Saylorsburg kasabasındaki malikanesine, 40 kişilik koruma ekibi koydu.

BAŞKAN ADAYLARI O KADAR KORUNMUYOR

Birçoğu ajan ve eski askerden oluşan koruma ekibi, bölgede kuş uçurtmamaya başladı. Ancak Gülen'e 40 kişilik bir ekip veren ABD'nin, başkan adayları Hillary Clinton ve Donald Trump'a bu kadar cömert olmadığı ortaya çıktı.

Demokratlar'ın adayı Hillary Clinton için 22 kişilik bir koruma ekibi görev aldı. Cumhuriyetçiler'in adayı Trump ise bu konuda daha şanssız. Trump'ın güvenlik ekibinin 19 kişi olduğu açıklandı.

 

TAKVİM

Allah akletmeyenlerin pislik içinde bırakır
 // Ayhan
Allah'ın izni olmadıkça hiç bir kimsenin iman etmesi mümkün değildir. Akıllarını güzelce kullanmayanları Allah pislik içinde bırakır! (Yunus Suresi 100.ayet).
Aklını kullanmayan bu fetonun kulları hala akıllanmayacak mı. İlah edindikleri hain CIA'in kucağında oturuyor....
18 Ağustos 2016 Perşembe 10:33
.....
 // mesut yazıcı
pensilvanyada kafasına sıktırın...
18 Ağustos 2016 08:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler