YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD Büyükelçisi John Bass Meclis'te sık sık not aldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Suriye konusunda çok net mesajlar verdi. ABD Büyükelçisi John Bass'ın bu sırada konuşmaları not ettiği görüldü.
ABD Büyükelçisi John Bass Meclis'te sık sık not aldı
01 Ekim 2016 / 18:40 Güncelleme: 02 Ekim 2016 / 09:03

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulu'nda 26. Dönem İkinci yasama yılı açılış töreninde konuşma yaptı.

"DAEŞ'İN KARŞISINA YPG'Yİ ÇIKARMAYA ÇALIŞANLARIN TEZLERİ.."

Fırat Kalkanı Harekatı'na ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Terör koridoru ve PKK ve DAEŞ'in eylemleri biz bu operasyonu kendi imkanlarımızla yapmaya zorladı. Bu ülkenin kendi evlatlarıyla bu operasyonu yürütebileceğini gösterdi.DAEŞ'in karşısına PKK/YPG'yi çıkarmaya çalışanların tezleri Fırak Kalkanı ile geçerliliğini yitirmiştir." dedi.

0-003.jpg

JOHN BASS NOT ALDI

Meclis'te bulunan ABD Ankara Büyükelçisi John Bass, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fırat Kalkanı Harekatı'na ilişkin değerlendirmelerini tek tek not aldı.

1-20161001211354.jpg2-20161001211354.jpg


AA

sefire sörmanın tam zamanı ama, kim söracak.
 // hursit dilaver
elçiye bu akşamki meclis kökteylinde sörmak kimsenin aklına gelmez tabi.terbiye meselesi.. kimse niye sörmuyör bu adil öksuz sizin könsölösluklarda mı kalıyör diye..bırakın yalanlarına alıştık bu amerikalıların. bir yalan daha ederdi de gulerdik..bu arada CHPnin meclisteki tutumu guzeldi. belki de sefir var diye ulkenin milli menfaatleri gereği deyip, tayyip beyi falan satmadılar. tebrikler CHP.. ama akıl kımdense asıl önu tebrik etmeli.
...
01 Ekim 2016 Cumartesi 21:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler