YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
9 Eylül İlahiyat'tan Skandal Mezuniyet Töreni
İzmir 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nin öğrenci velilerini isyan ettiren mezuniyet töreni skandal görüntülere sahne oldu. Vaiz, Vaize ve hoca adayı öğrencilere dans ettirilip, koro halinde türküler söylettirildi.
9 Eylül İlahiyat'tan Skandal Mezuniyet Töreni
31 Temmuz 2016 / 20:00 Güncelleme: 31 Temmuz 2016 / 20:16

Bugün sosyal medyaya yüklenen bir video görüntüsü Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde düzenlenen Mezuniyet töreninde büyük bir skandalın yaşandığını gözler önüne serdi.

Söz konusu videoda Mezunlarının büyük bir kısmının vaiz, vaize, müftü veya hoca olacağı ilahiyat fakültesi mezuniyet töreninde yetişkin genç kızların erkek mezunlar ile birlikte koro halinde türkü söylettirilip dans ettirilmesine velilerden de tepki geldiği görülüyor.

FETÖ'CÜ ÇETENİN AMACI 9 EYLÜL İLAHİYAT MEZUNLARINCA İCRA EDİLDİ..

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıllarda FETÖ örgütü de Tükçe olimipayatları adı aldında düzenlediği etkinlikler aracılığı ile bu tarz sahnelere yer veriyor ve inançlarımızla dalga geçiyordu.

FETÖ'nün bu organizasyonlar aracılığı ile amacının ılımlı islam projesini adım adım halka kabul ettirmek olduğu herkesin malumu. Ancak Dokuz Eylül İlahiyat mezunlarının amacı nedir? bunun cevabı henüz bilinmiyor.

İslam'ı sulandırmak, islami değerleri yozlaştırmak ve böylece müslümanları emperyalist haçlı kültürüne köle yapmak amacında olduğu gözlenen skandal törene kamuyonundan da ciddi tepkiler geliyor. 

ORGANİZATÖRLER FETÖ'CÜ MÜ?

An itibarı ile herkesin sorduğu soruyu Islah Haber olarak biz de soruyoruz: Ancak FETÖ'cü çetenin cesaret edebileceği bu iğrenç orgnaizasyon emrini acaba Fethullah Gülen mi verdi?

ISLAHHABER

X
 // X
Neden?
Folklör İslam'a aykırı mı?
Türkü söylemek İslam'a aykırı mı?
Vaizler, hocalar türkü söyleyemez mi?...
01 Ağustos 2016 Pazartesi 08:59
Izmir.
 // uykucu
Ilahiyat mezuniyeti bile skandal....
01 Ağustos 2016 Pazartesi 08:52
ben@bir@din hizmetçisi olarak
 // hacı
Bu rezilliye karşıyım. Çok ayıp. İslam bu demek deyil. Bunlar islama yok onu yıkmağa hizmet ederler....
31 Temmuz 2016 22:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler