YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
8 albaydan sonra 9. albay Dursun Çiçek de geldi
Bir araçla gelen 8 albay sabah 08.15 itibariyle Beşiktay Adliyesine giriş yaptılar
8 albaydan sonra 9. albay Dursun Çiçek de geldi
30 Haziran 2009 / 09:00 Güncelleme: 30 Haziran 2009 / 00:00

Sabah ifade vermek için toplu halde Beşiktaş Adliyesine gelen 8 albayın arasında yer almayan imzası tartışma konusu olan Albay Dursun Çiçek de ifadeye geldi.


 


ÖNCEKİ HABER


Albaylar, bu sabah erken saatlerde bir minibüsle Beşiktaş'ta bulunan Özel Yetkili İstanbul Ağır Ceza Mahkemelerine geldi. Albaylar ön kapıdan içeriye alınarak 4. katta bulunan ve Ergenekon soruşturmasını yürüten savcıların bulunduğu bölüme alındı. Adliyeye gelen 8 albayın arasında Dursun Çiçek'in olmadığı öğrenildi.


7'Sİ KURMAY BİRİ EMEKLİ 8 ALBAY
Deniz Kurmay Albay Dora Sungunay: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Genel Plan ve Prensipler Başkanlığı’nda görevli. Ergenekon soruşturması kapsamında ofisinde ve Ankara Oran’daki evinde arama yapılmıştı.


Deniz Kurmay Albay Şafak Yürekli: Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı’nda görevli. Askeriyedeki ofisi ve Aksaz’daki evinde arama yapılmıştı.


Deniz Kurmay Albay İ Koray Özyurt: Aksaz Deniz Üssü Komutanlığı’nda görevli. Kaldığı lojman ile ofisinde arama yapılmıştı.


Deniz Kurmay Albay M. Nuri Alacalı: Gölcük Harp Filosu’nda görevli. Gölcük’teki ofisi ile Ankara Oran’daki evinde arama yapılmıştı.


Deniz Kurmay Albay Levent Görgeç: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı’nda görevli. Beşiktaş’taki lojmanı ile askeriyedeki ofisinde arama yapılmıştı.


Deniz Kurmay Albay Mert Yanık: Deniz Harp Akademisi’nde görevli. Orgeneral Nahit Şenoğul Misafirhanesi’ndeki odası, Deniz Harp Akademisi’ndeki ofisi ve Beşiktaş’taki ikametinde arama yapılmıştı.


Deniz Kurmay Albay Tayfun Duman: Gölcük’keki Harp Filosu’nda görevli. Gölcük’teki ofisi ile İstanbul Ataşehir’deki evinde arama yapılmıştı.


Emekli Deniz Albay Aydın Ortabaşı: Ataşehir’deki evi ve Yalova’daki yazlığında arama yapılmıştı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler