YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
73 askeri personelin TSK ile ilişiği kesildi!
Milli Savunma Bakanlığınca, FETÖ soruşturması kapsamında Hava Kuvvetleri Komutanlığından 73 askeri personelin daha Türk Silahlı Kuvvetleriyle ilişkisinin kesildiği bildirildi.
73 askeri personelin TSK ile ilişiği kesildi!
07 Eylül 2016 / 09:39 Güncelleme: 07 Eylül 2016 / 10:45

Milli Savunma Bakanlığı, soruşturma kapsamında Hava Kuvvetleri Komutanlığından (HKK) 73 askeri personelin daha Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile ilişkisinin kesildiğini bildirdi. 

Bakanlığın resmi Twitter hesabından, konuya ilişkin açıklama yapıldı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında HKK'dan 73 askeri personelin daha TSK ile ilişkisinin kesildiği belirtilen açıklamada, "Personel ihraçları azami hassasiyet gösterilerek yapılıyor. Ülkesiyle, milletine bağlı kahraman askerlerimiz görevlerini başarıyla sürdürüyor. Ordumuz, FETÖ'cü hainlerden temizlendikçe çok daha güçlenerek milletimizin hizmetine devam ediyor." ifadeleri kullanıldı.

 

AA

 // Halo dayi
Tsk özellikle jandarmada uzman jandarma seviyesinde birçok fetocu var.Bunlar ne zaman temizlenecek.Çünkü bunlar darbe girişiminden önce çok simarmislar ve 1 hafta sonra darbe olacak demişlerdi.Ama küçük rutbede bulundukları için kimse dikkate almamıştı.Halen görevlerine devam ediyorlar.yaklaşık 2 ay gecti...
07 Eylül 2016 12:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler