YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
7 PKK'lı keskin nişancının kimliği şaşırtmadı!
Ermeni terör örgütü Asala’nın devamı PKK’ya karşı yapılan operasyonlarda etkisizleştirilen 7 keskin nişancı Ermeni ordusunda komando çıktı.
7 PKK'lı keskin nişancının kimliği şaşırtmadı!
10 Nisan 2016 / 09:11 Güncelleme: 10 Nisan 2016 / 09:23

Güneydoğu’da terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarda etkisiz hale getirilen teröristlerden 7 sniperın (keskin nişancı) Ermeni ordusunda komando olduğu belirlendi.

Ermeni terör örgütü Asala ile PKK arasındaki derin bağa dikkat çeken Uluslararası terör uzmanı, emekli subay ve Maltepe Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşin, operasyonların sürdürüldüğü Güneydoğu’dan kendisine ulaşan ilginç bilgileri paylaşırken, “Asala bitmedi. Silahlı terör hareketi, PKK’ya dönüştü. Ben de bölgede subay olarak görev yaptım. PKK’nın bazı birimleri, Asala’dan oluşuyor. Son iki üç aylık çatışmalarda ölen sözde PKK sniperlarının yedisi, Ermeni komandosu. Hatta, etkisiz hale getirilen Ermeni askerlerin cenazelerinin Ermenistan’a gidememesi Ermenistan ile PKK arasında sorun oldu” dedi.

KİRLİ İŞBİRLİĞİ

Prof. Dr. Caşin, şu anda dünyanın en büyük 17 ekonomisi olan Türkiye’nin 2023’te ‘İlk 10’a girmeyi’ hedeflediğine vurgu yaparak PKK, PYD ve Asala’nın, Türkiye’nin büyümesini  engellemeyi amaçladığını söyledi. Cumhurbaşkanı’nın ABD ziyaretinde PKK/PYD/Asala bağlantısına dikkat çektiğini hatırlatan Prof. Dr. Mesut Caşin, “Türkiye-Ermenistan ve PKK/PYD sorunlarını, bir arada değerlendirmek gerekiyor.  Bu örgütlerin birlikte hareket etmesi bu gerçeği doğruluyor” diye konuştu.

 

STAR

 // erdogan guler
Pkk bitince içerdeki köpeklerin sonu da gelecek...
10 Nisan 2016 18:18
PeKaKa=Ermeni
 // Akıl Fikir
Bu terör örgütüne kürtlerin temsilcisi diyerek oy veren gafil ve hainler de bahanelere sığınsalar da (doğudan-batıdan) bu vebalin ortağıdır....
10 Nisan 2016 15:25
yetkililer bunkarı halka açıklasın
 // varan sévère
Neden yetkililer bu ermeni şerefşizlerini halka göstermiyor ve açıktan tv lerde anlatmıyor tamam haber yapıyorsunuz tv de gösterin...
10 Nisan 2016 10:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler