YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
5 İsrail ajanı Türk timi tarafından...
5 MOSSAD ajanı, 10 Ağustos'tan önce Hatay'dan Türkiye'ye giriş yapmak istedi. Siyasi suikast hedefleyen bu ekip, Türk ekibi tarafından sınırın ötesinde infaz edildi
5 İsrail ajanı Türk timi tarafından...
16 Ağustos 2014 / 15:30 Güncelleme: 16 Ağustos 2014 / 16:16

Gezi olayları ve 17-25 Aralık sürecinde başarılı olamayan kaos lobisi, 30 Mart yerel seçimlerinde de halktan müthiş bir tokat yedi. Ancak kaos lobisinin boş durmaya niyetinin olmadığı ortaya çıktı. Yeni yöntemleri hayata geçirmek için planlar yaptığı da deşifre oldu. 

Çok kritik hamle

Hain yöntemlerle 'Yeni Türkiye'nin önünü kesemeyeceğini anlayan küresel ittifak, çok kritik bir karar verdi. 10 Ağustos'taki cumhurbaşkanı seçimi öncesinde ülkeyi karıştıracak çok ciddi eylemlerin yapılması talimatını alan ajanlar harekete geçti.

Küresel baronların işaretiyle İsrail Gizli Servisi MOSSAD'ın kontrol ettiği merkez düğmeye bastı. 5 kişilik çok özel suikast timini Türkiye'ye yolladı. Özellikle Türkiye'deki büyük şehirlerde önemli siyasi hedefleri vurmak üzere yetiştirilen 5 ajan, Suriye sınırından Hatay'a sızdı. 

Kaos planı vardı

Yerli işbirlikçilerinin yardımıyla Batı'ya doğru yola çıkmaya hazırlandı. Ancak karşısında Türk istihbaratını buldu. Katiller şebekesini adım adım izleyen Türk timi, 5'ini de sınırın diğer tarafında infaz etti. Cesetlerini de geldikleri yolun yakınlarına bıraktı. Böylece cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi suikast, bombalama eylemleriyle kargaşa çıkarmayı hedefleyenler bir kez daha avucunu yaladı. 

Köstebek paniği

İsrail'de şok etkisi yapan bu olay nedeniyle MOSSAD'ın Tel Aviv'deki merkezinde birçok toplantı organize edildi. İsrail Gizli Servisi'nin Tel Aviv'de bir köstebek ihtimali üzerinde durduğu belirtildi. 

El Mebhu'yu öldürmüşlerdi

Hamas'ın en önemli komutanlarından Mahmud El Mebhu, 19 Ocak 2010 tarihinde Dubai'de öldürülmüştü. Dubai polisi, suikastin 11 kişilik bir ölüm timi tarafından gerçekleştirildiğini ortaya çıkarmıştı. Fransız, Alman, İrlanda ve İngiliz pasaportu taşıyan bu kişilerin İsrail Gizli Servisi MOSSAD ajanları olduğu anlaşılmıştı. Suikaste ismi karışan 11 MOSSAD ajanının, 3 grup halinde değişik saatlerde ve farklı kentlerden Dubai'ye giriş yaptıkları açıklanmıştı.

"Kesinlikle inkar edin"

Türkiye'ye sızmaya çalışan ve suikast planlayan 5 ajandan 2'sinin Shayetet komandolarından olduğu da iddialar arasında. İsrailli yetkililer, bu durumun ortaya çıkması halinde tüm birimlere, 'inkar' emri verdiği de belirtildi. 

 

TAKVİM

22:32
 // Ahmet
İnfaz timi ,hepsi tetikçi allah korumuş....
16 Ağustos 2014 22:32
Adım adım
 // Rızvan
İstihbarat savaşları infaza kadar uzandıysa bu işin sonu savaştır. Üçüncü dünya savaşına hazırlanın...
16 Ağustos 2014 19:45
18:30
 // Ahmet
Allah bizi korumuş,tebrikler istihbaratçılarımıza....
16 Ağustos 2014 18:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler