YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
4 yaşındaki İrem şehit babasıyla son yolculuğuna uğurlandı
PKK'lıların Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde emniyet binasına yönelik saldırısında şehit olan polis ve kızı son yolculuğuna uğurlandı.
4 yaşındaki İrem şehit babasıyla son yolculuğuna uğurlandı
15 Ocak 2016 / 12:57 Güncelleme: 15 Ocak 2016 / 13:01

6 yıllık polis memuru Şenol Çiftçi, PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısına uğrayan polis lojmanlarında yaşıyordu. Çiftçi, saldırıda kızı İrem'le birlikte şehit oldu. Şehit polis ve kızı için Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nün bahçesinde tören düzenlendi.

HATAY'A GÖNDERİLDİLER

Yapılan konuşmalar ve okunan duaların ardınadan iki cenaze toprağa verilmek üzere Hatay'a gönderildi. Şehit polisin eşi, tedavi altında olduğu için cenaze törenine katılamadı.

POLİS EŞİ MALATYA'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Aynı saldırıda polis eşi Esra Köse Başaran da yaşamını yitirdi. Başaran 31 yaşındaydı. Çınar Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü'nde memur olarak çalışıyordu. Başaran'ın cenazesi doğum yeri olan Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde toprağa verilecek.

 

verebilecek cevapları varmı???!!!
 // Muhafız
Babasıyla birlikte ŞEHİT olan MEVLÜDE'nin niçin ŞEHİT olduğunu kendini akademisyen sanan mahlukatlar ve onlara destek veren sözde kendini sinemacı sanan mahlukatların verebilecekleri cevapları var mı acaba?Bunlarda nasıl VİCDAN,nasıl MERHAMET var ALLAHIM?Bebekleri, Çocukları hunharca katleden,camileri yakıp yıkan pkk terör örgütünün yanında niçin yer alırlar?,niçin pkk terör örgütüne destek verirler?Arslan Bnb. 'nın,Necdet Astsubay ' ın niçin ŞEHİT olduklarının cevabını verebilecekler mi acab...
15 Ocak 2016 Cuma 18:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler