YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
4 üniversiteli gözatında
4 üniversiteli gözatında
18 Mayıs 2010 21:31
Bir otomobile taş ve sopalarla saldırdıkları iddia edilen grupta yer alan 4 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Muğla'da bir otomobile taş ve sopalarla saldırdıkları iddia edilen grupta yer alan 4 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İsmet İnönü caddesinde Fırat Budak'ın kullandığı 48 AL 401 plakalı otomobilin, Muğla Üniversitesi öğrencisi oldukları öğrenilen bir grubun taşlı ve sopalı saldırısına uğradığı öne sürüldü.

Olaya tanık olan bir polis memuru ve vatandaşların müdahalesi üzerine gruptakiler ara sokaklara kaçtı. Bölgeye gelen takviye polis ekipleri, vatandaşların ifadeleri doğrultusunda Muğla Üniversitesi öğrencisi oldukları öğrenilen 4 kişiyi gözaltına alındı.

Otomobil sürücüsü ve otomobilde bulunan 2 kişi de ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. Otomobil sürücüsü Budak, kendilerine saldıran gruptan şikayetçi olacaklarını söyledi.

Muğla Emniyet Müdürü Kadir Ay ise olayla ilgili soruşturmanın sürdüğüne belirterek, ''Savcının talimatı doğrultusunda yeni gözaltılar olabilir. Olayı çok yönlü soruşturuyoruz'' dedi. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler