YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
3'üncü köprüye karşı çıkanların hayalleri suya düştü
İstanbul'un iki yakasını üçüncü kez birleştiren köprünün yapımına sürekli karşı çıkan ve haberlerini "3'üncü köprü artık 2 beton kuleden ibaret" şeklinde başlıklarla veren medya organlarının hayalleri suya düştü.
3'üncü köprüye karşı çıkanların hayalleri suya düştü
06 Mart 2016 / 17:25 Güncelleme: 06 Mart 2016 / 17:40

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde son tabliye de yerleştirildi. İstanbul'un iki yakasını üçüncü kez birleştiren köprünün yapımına bazıları karşı çıkmış ve bazı medya organları haberi "3'üncü köprü artık 2 beton kuleden ibaret" başlığıyla vermişti.

İstanbul'un iki yakasını üçüncü kez birleştiren Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde sona gelindi. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı törenle, köprünün son tabliyesi yerleştirildi.

Köprünün inşaatının durmasını isteyen birtakım medya kuruluşları ve yapılanmalar, mahkemenin aldığı kararı adeta kutlamıştı. 

Sözcü ve Doğan Haber Ajansı da haberi, "3'üncü köprü artık 2 beton kuleden ibaret" başlığıyla vermiş ve çok tepki almıştı. Ancak bütün karşı çıkmalara rağmen 3. köprü, dünyanın en hızlı bitirilen köprüsü oldu. İşte o haberler:

dha-kopru.jpgsozcu-kopru.jpg

DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK
 // CEM
1972 yılında bunların gazetesi sürmanşetten köprüye hayır kampanyası başlatmıştı.Gerekçe olarak da üç beş zengin arabasıyla karşıya geçecek diye köprü mü yapılırmış diyorlardı.Buraya köprü yapacağınıza Hakkaride Zap suyunda köprü yok oraya yapın diyorlardı.Şimdı hava limanı yapıldı nankörlerden ses yok...
07 Mart 2016 Pazartesi 11:26
 // ern
Köprünün mevcut ayaklarından iki tane imutasyon yapıp birisini hurriyete diğerini sozcu ye hediye etmek lazım .Gerçi şu biten ayaklar onların gözüne girmiş gibi oldu ama hayırlısı diyelim...
07 Mart 2016 10:36
YAV HE HE.!
 // Adem
içimizdeki siyonist uşaklarına en güzel cevap: "YAV HE HE.!"...
07 Mart 2016 Pazartesi 07:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler