YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
32 ilde sahte reçete operasyonu! Çok sayıda gözaltı
İstanbul merkezli 32 ilde gerçekleştirilen 'sahte reçete' operasyonunda, aralarında doktor ve eczacıların da bulunduğu 100 kişi gözaltına alındı.
32 ilde sahte reçete operasyonu! Çok sayıda gözaltı
03 Mayıs 2016 / 09:07 Güncelleme: 03 Mayıs 2016 / 10:28

İstanbul merkezli 32 ilde organize suç örgütüne yönelik operasyonda, 100 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü istihbarat çalışmaları kapsamında, suç örgütü üyelerini yakalamaya yönelik 32 ilde 266 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda 100 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlar arasında, çok sayıda eczacı, doktor ve Diyarbakır Dicle Üniversitesinden bir profesörün de bulunduğu öğrenildi.

KANSER İLAÇLARINI PKK'YA GÖNDERDİLER

Suç örgütünün, sahte reçete ve sağlık raporlarıyla aldıkları kanser, kemoterapi, psikoterapi alanlarının da aralarında bulunduğu yüksek fiyatlı ilaçları Irak ve Suriye'deki savaş bölgelerinin yanı sıra terör örgütü PKK'ya göndererek haksız kazanç elde ettikleri öne sürüldü.

Bu arada, İstanbul'da gözaltına alınan zanlılar, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine götürüldü.

foto-367.jpg

 // muallim
Özel hastanelerin bazıları da ....doğrudan SGK yı soyup parasını terör orgutlerine aktariyor...
03 Mayıs 2016 11:08
 // kasım
batıdaki rahat doğuda yok diyorlar burda bizden verginin kuruşunu alırlar ama orda kaçak elektirik sebest vergi yok kaçacılık dizboyu benim kimliğim unuttmuştm ama hastaye bile sokmadılardı ama bu vtan için ölen şehitlerimize yazık olmasın onun kanı bari yerde kalmasın...
03 Mayıs 2016 10:10
 // biri
her yerden sahtekarlar, hainler ve hırsızlar temizlenmeli. devlet soyulmamalı. Hastaneler de gözden geçirilmeli. gereksiz yenidoğan yoğunbakım masrafları da incelenmeli... bebeklerin yüzde 80'i yoğun bakıma alınıyor.. soygun bu...
03 Mayıs 2016 09:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler