YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
298 kemik parçası bulundu
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, belediyenin Yurteri Köyünde yaptığı hafriyat çalışması sırasında 298 kemik parçası bulundu.
298 kemik parçası bulundu
12 Şubat 2010 / 16:44 Güncelleme: 12 Şubat 2010 / 16:50

Edinilen bilgiye göre, belediye ekiplerince yürütülen hafriyat çalışması esnasında bazı kemik parçalarına rastlanılması üzerine durum jandarmaya bildirildi.

Kızıltepe İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, cumhuriyet savcısı gözetiminde yaptığı kazı çalışmasında bölgede toplam 298 kemik parçası bulundu.

Bulunan kemik parçalarının insana ait olup olmadığının belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği bildirildi.

İHD Mardin Şube Başkanı Erdal Kuzu yaptığı açıklamada, yapılan kazı çalışmasına kendilerinin de katıldığını belirterek, ''Adli Tıp Kurumu'nun incelemesi sonucunda kemiklerin durumu netleşecek'' dedi. AA
 

çok beklersiniz.
 // Metin DEMİRHAN
sayın kanala yöneticileri sizleri devamlı takip eden ve seven biriyim.ama şunu belirteyim sizde başkalarının tuzagına düşüyorsunuz.yine kemik araması başlamış.hadi hayırlısı.umarım bu başlıgı hemen verdiginiz gibi kemiklerin hayvan kemigi çıktıgındada hemen koyarsınız siteye.sakın sizde yandaşlar gibi şunu yapmayın.kazılar başladıgında ve kemikler bulundugunda nara atıp daha sonradan adli tıp açıklayınca bunların hayvan kemigi oldugunu sakın susup kalma...
12 Şubat 2010 17:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler