YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun
Cumhuriyet'in 90. kuruluş yıl dönümü tüm yurtta törenlerle kutlanıyor. Cumhurbaşkanı Gül, Anıtkabir'deki törene katılacak, Çankaya Köşkü'nde kutlamaları kabul edecek.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun
29 Ekim 2013 / 08:46 Güncelleme: 29 Ekim 2013 / 08:48

Türkiye Cumhuriyeti'nin 90. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yurtta ve KKTC ile yurt dışındaki temsilciliklerde törenler düzenlenecek.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir'deki törene katılacak, Çankaya Köşkü'nde kutlamaları kabul edecek.

Atatürk Kültür Merkezi'ndeki resmi geçit törenine de katılacak olan Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verecek.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anıtkabir'deki törene, Cumhurbaşkanı Gül'ün kutlamaları kabulüne, Atatürk Kültür Merkezi'ndeki geçit törenine ve Çankaya Köşkü'ndeki resepsiyona katılacak.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kutlamaların Anıtkabir, Atatürk Kültür Merkezi ve Çankaya Köşkü'ndeki kabul, bölümlerinde bulunacak. Bakanlar Egemen Bağış ve Nabi Avcı ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de kutlamalarda yer alacak.

18:25
 // TEBRİKLER HEDİYE KAZANDINIZ!!!
Valla bu tebrik mesajı ile cep telefonuma gelen, diğer forma yada Kol saati kazandınız mesajından farkı yok. Cumhurriyet, bana ne verdi ki, kutlu oluyor. Alsınlar, başlarına çalsınlar....
29 Ekim 2013 18:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler